Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ilyen fajta...

Mitől lehet ilyen fajta fájdalmam szex közben?

Figyelt kérdés
4 hónapja diagnosztizáltak kétoldalú petefészek gyulladással, közel jártam hozzá, hogy tályog képződött volna. Elég rosszul éltem meg ezeket a hónapokat, de mostanra rendbe jöttem. Azonban 1 hete kezdődött, hogy behatolás közben úgy érzem szűk a hüvelyem, fáj a bemenet alsó sarka és elég kellemetlen érzésem van. Ez az aktus közben viszont megszűnik. Párom szerint hüvelyszárazságom van, azonban sikosítóval is ugyanilyen kellemetlen. Mindenképpen elmegyek orvoshoz, Cyto-t is vetettem a múlt héten, de a két ünnep között nem rendel az orvos. A levételnél nem látott semmi elváltozást az orvos. Esetleg valakinek volt ilyen jellegű panasza? Ha igen, mi segített? Félek, hogy akár a betegségből fennmaradt dolog okozhatja.

2018. dec. 29. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom az antibiotikum amit kaptál bezavart a hüvelyflórádba. Jól kiszárad tőle a nyálkahártya.
2018. dec. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Októberben kaptam rá antibiotikumos kezelést, egy kúra hál Isten elég lett. Novemberben orvos engedélyével elkezdtem a fogamzásgátlót. Esetleg még arra gondolnék, hogy így aztán meg végképp tönkretette a hüvelyflórát.
2018. dec. 29. 22:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem is száraz a hüvelyed, vagy gyulladásban van. Nekem mindkettő volt már, és pontosan olyan fájdalmam volt mint neked.

Egyébként hogyan diagnosztizálták a petefészek gyulladásod? Nekem együttlétek során a petefészkeim is szoktak szúrni nagyon.

2018. dec. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! Nekem alhasi fájdalommal (se jobb, se bal oldalt, kimondottan középen érződött) és folyamatos pecsételő vérzéssel kezdődött. Aztán elküldtek ultrahangra, ott nem láttak semmiféle elváltozást. Először vakbélre gyanakodtak majd megtelt a hasüregem folyadékkal, ez egyre több lett. A vérvétel erős gyulladást mutatott ki. A következő ultrahangon már látszódott elváltozás. Utána petefészek cisztára gyanakodtak, ekkor kerestem egy osztályon dolgozó szakorvost aki észrevette az ultrahangon, hogy mindkét petefészkem gyulladás alatt volt. Ő küldött el CT-re azonban azon sem láttak semmit, csak hogy már 3,5 centi folyadék gyűlt össze a hasüregben. Olyan voltam mint az 5. hónapban lévő terhesek. Sajnos nem jöttek rá, hogy a gyulladást ciszta okozta-e vagy egy felkerült fertőzés, de miután lement a gyulladás látták, hogy cisztának nyoma sem volt. A gyulladást mértéke 35-ös értékig volt normális, nekem ez 210 volt. Közel jártam ahhoz hogy mindkét petefészkem eltályogosodjon. Itt fogadtam meg, hogy a legkisebb panasszal is orvoshoz fordulok.
2018. dec. 30. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!