Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 fajta HPV. Nagyon aggódom...

12 fajta HPV. Nagyon aggódom volt valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 4 éve tartós kapcsolatban élek panaszaim is kb ilyenkor kezdődtek. Több nőgyógyásznál jártam mindenki mást latott/ talált. Sok antibiotikumot kaptam különböző fertőzésekre. A rákszűrés minden évben p2 volt. A nőgyógyászom csinált HPV tipizálást 1 hónapja mire kiderült 12 fajtájára pozitív vagyok. Elküldte a kenetet belekerült e már a Dns be. Azt mondta ha igen akkor műtét. Annyit mondott fogékony vagyok a hpvre azért jött ki ennyi pozitív. Aki volt már ilyen helyzetben szeretnék valami biztatót tőle nagyon el vagyok keseredve. A barátommal nem csaltuk meg egymást.

2018. nov. 15. 22:51
 1/4 A kérdező kommentje:
31,33,35,39, 45 51, 52, 56, 58, 59, 66, 68. Ezekre jött ki pozitív teszt
2018. nov. 15. 22:56
 2/4 anonim ***** válasza:
21%
Ez már mindennek a netovábbja. Megfertőznek HPV-val és mivel jutalmazod? Vele maradsz 4 éven át, és még azóta is......
2018. nov. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

A két legsúlyosabb (HPV 16, HPV 18) ellen gondolom oltva lettél (e kettő okozza a méhnyakrákok 70%-át), de itt fel van sorolva mind a 12 ezt követő nagy kockázatú.Gondolom a nem azonosított, alacsony kockázatúakat kíméletből már fel sem írták, pedig összesen 130 féle HPV-t azonosítottak már.


Nőkre atombombaként veszélyesek a prostizós multú pasasok. (Sokszor pont szolid fejű gyerekek, a vagányok megkapják a nagyságrendekkel kevésbé fertőzött könnyű csajokat).


[link]

2018. nov. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amíg a cytológia jó, addig igazából nem kell műtét. De ennyi HPV-t összeszedni...atyavilág.
2018. nov. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!