Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális a 72 órás után?

Normális a 72 órás után?

Figyelt kérdés

2 hete történt egy kis baleset, kiszakadt az óvszer, ezért vettem be egy 72 órást (Escapelle). Igazából nem bennem ment el, de azért a biztonság kedvéért bevettem egyet.

Egy hétre rá megjött pedig 1.5 hete volt meg. Tudom hogy ez betudható a sürgésségi hatásának hiszen teljesen ugyanolyan volt mint egy normális menzesz, ugyanúgy fájt is csak kevesebb vérzéssel járt.

Pénteken elmúlt, nem véreztem, így ma együtt voltunk a barátommal, de az együttlét után elkezdett fájni a hasam és észre vettem egy pár órával utána, hogy megint vérzek, teljesen ugyanúgy mintha megjött volna. Megijedtem nagyon hogy miért van ez megint...

Normális ez? Elfog múlni?

Kérlek csak normális válaszokat írjatok köszönöm szépen.


2018. dec. 30. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Kicsit meglettek bolygatva odabent a dolgok. Nekem kb 3 hónap volt mire visszaállt a ciklusom, addig elég random módon történtek a dolgok. Pl minden előjel nélkül megjött, vagy iszonyú görcsök után sem volt semmi stb...
2018. dec. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon megnyugtattál, köszönöm a válaszodat!!
2018. dec. 30. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!