Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 27 évesen kellene-e nőgyógyász...

27 évesen kellene-e nőgyógyászhoz járni szűzen is?

Figyelt kérdés
27 vagyok. Sosem voltam még fiúval. Általánosságban odafigyelek magamra, foglalkozom az egészségemmel, stb. A nőgyógyász mindig nagy kérdés volt nekem. Az elején még magabiztos voltam, hogy nem kell mennem, mert szűz vagyok még. Nőgyógyászati panaszom sosem volt. Semmi rendellenes folyás, gyulladás, viszketés, mensesem mindig rendben volt. Sok helyen olvastam, hogy egy bizonyos életkor felett azért a szűz nőknek is kellene nőgyógyászhoz járni rákszűrésre, mert ha nagyon elenyésző is az esélye, de őket is fenyegeti a méhnyakrák veszélye. A mell önvizsgálatot rendszeresen elvégzem. Tanácstalan vagyok, hogy vajon tényleg el kell-e mennem minden panasz nélkül, vagy várhatok még a remélhetőleg hamarosan felbukkanó "megmentőmre" :D

2019. jan. 3. 19:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kedves hatos!

Menj a francba mi közöd hozzá.

2020. jan. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!