Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Külső női nemi szerv betegsége...

Külső női nemi szerv betegségeivel kapcsolatban segitenetek? Mitol lehet? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Tegnap kezdett el viszketni és fájni a külső nemi szerv egész része, de inkább úgy mondanám, hogy nem is fájt, hanem érzékeny volt. Már többször előfordult, és valamiért menstruacio elött vagy még közben is. A viszketés az elviselhetetlen volt. A menstruációval viszont ezek a bajaim is elmúltak. Jelenleg ugyan ez a helyzet csak most a menstruáció elötti időszakban vagyok. A viszketés enyhítésére canesten kremet hasznaltam az jo ra de erzekenynek meg erzekeny. Azt szeretném kérdezni, hogy ez milyen összefüggésben lehet a menstruacioval? Illetve hogy mitől lehet és, hogy mit lehet ezzel tenni? Ugyanis en ilyenrol meg nem hallottam. Tobb mint fel eve voltam nogyogyasznal akkor huvelygyulladasom volt es kaptam ra gyogyszereket de ez utana is megvolt. Es ha gombam lenne akkor hondolom nem csak neha neha viszketne.

2019. jan. 7. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt hasonló, azzal a különbséggel, hogy nem volt köthető menstruációhoz, viszont hol előjött, hol nem. A viszketés kibírhatatlan volt. Elmentem nőgyógyászhoz, aki közölte, hogy gombás fertőzés és a külső nemiszerv kifehéredése (márványszerűen fehér, de nem nedvedzett, teljesen sima) a folyás miatti felázás. 2 hét múlva visszamentem a dokihoz, hogy (bár már az elsőnél is mondtam, hogy ez nem gomba), hogy amit adott semmit nem használt. Közölte, hogy de, és már csak a hüvelyflórát állítsam helyre, és akkor minden rendben lesz. Mondtam neki, hogy nem gomba és nem is volt az, akkor hiszem el, hogy az, ha kitenyészti. De erre nem volt hajlandó. Bőrgyógyásszal sem jutottam dűlőre.


Továbbra is megőrültem a viszketéstől, ami utána már fájdalmas volt, a gátam elkezdett kirepedezni, de a szeméremtest is váltakozva vált sebessé, majd elmúlt.


Aztán magam találtam meg a megoldást, bár továbbra is fogalmam nincs mi lehetett illetve egy tippem volt, de a doki kiröhögött: [link] (én erre tippeltem), elkezdtem Neogranormon krémet használni. Túl vagyok kb. 3 tubus krémen. És gyönyörűen elmúlt minden. Hónapok óta nincs semmilyen tünetem.

2019. jan. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok.... és vettem 3 doboz szerves cinket (a bőrre nagyon jó) és az is több hónap alatt beszedtem. Ez még hozzátartozik a történetemhez.
2019. jan. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem semmifele elszineződés nincsen és ilyen súlyos tunetek sem szoktsk lenni. Folyásom az van. De az is csak a megszokott. Mindig is volt. Egy picit mintha bedagadt volna tegnap a huvelybemenet egyik oldalan. De nem ertem ez miert menstruacio elott van.
2019. jan. 7. 15:08
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Idelyn krémet próbáld ki, nekem sokat segített.
2019. jan. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Segített valami?
2022. aug. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!