Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehetett ez az egy hét...

Mitől lehetett ez az egy hét fájdalom?

Figyelt kérdés

Egy héten át szúrkált a hasam mindenhol. Már orvosnál is voltam vele, mert azt hittem baj van. (orvos szerint gyomorrontás)

De tényleg mindenhol szúrt a hasam, alig bírtam mozogni, mert féltem, hogy mégrosszabb lesz. Reggeltől, egészen estig fájt. Tegnap este, mintha elvágták volna, és éreztem, hogy meg fog jönni. Kisebb görcsök, majd elaludtam. Reggel felkeltem meg is jött. Azóta sem szúr sehol sem, kisebb görcseim vannak, de legalább szúrkálós fájdalom nulla. A görcs megszokott nálam első nap fáj csak, a másik 4 napban egyáltalán, maximum csak érzem.

Mi lehetett ez a durva összevissza fájdalom? Soha nem volt még ilyen előjele annak, hogy még fog jönni.

26/N


2019. jan. 8. 13:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!