Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyásznál fogamzásgátló...

Nőgyógyásznál fogamzásgátló felírásakor Megvizsgálnak?

Figyelt kérdés

Endokrinológián küldtek nőgyógyászatra, hogy ott majd írnak fel hormon problémára dospireon tartalmú fogamzásgátlót.

Ha megvizsgal mit néz meg? Vagy egyáltalán lesz vizsgálat? Szűz vagyok. (18L)



2019. jan. 9. 09:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, lesz vizsgálat. Amikor én először írattam fel fogamzásgátlót. Megnézték a súlyomat, vérnyomásomat, szóval olyan általános vizsgálat, és vért is vettek le. Pár napra rá kaptam gyógyszert.
2019. jan. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Akkor ne számítsak rendes nőgyógyászati vizsgálatra?

Ilyen általános csak?

2019. jan. 9. 10:02
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha még fóliás vagy, akkor is vizsgál (emlő, ultrahang, hastapi, hüvelybemenet, kenet, labor,)csak nem nyúl be/dug fel semmit. Csak ha kéred.
2019. jan. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha zavar, keress nőt.
2019. jan. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hozzá van időpontom, köszönöm a válaszokat jöhetnek még, mindenféleképpen lesz hüvelyi vizsgálat? Nagyon szégyenlős vagyok még nő előtt is.

Valaki azt írta, hogy csak általános vizsgálat lesz.

2019. jan. 9. 11:41
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen lesz vizsgálat, hiszen kell rákszűrés. Mivel ha neadjisten van valami gyanús, azon a fogamzásgátló csak ront. Vegyél fel egy hosszabb pólót, vagy tunikát, akkor elég csak az utolsó pillanatban “pucérkodni”.
2019. jan. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm. Gondoltam ha ilyen hormonzavar miatt van szükség rá nem lesz rákszűrés meg hasonló :(
2019. jan. 9. 11:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja és a melleidet is megnézi, de a legtöbb helyen normálisak, elöször megnéz felül, utána visszaöltözhetsz és csak akkor néz meg alul. Tehát nem kell teljesen pucérnak lenni.
2019. jan. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A te érdeked, hogy legyen. Ha bármilyen daganatos, rákos elváltozás mellé fogamzásgátlót szednél az nagyon csúnya lenne, rásegítene a betegségre. Ez az orvos felelőssége és nem válallják enélkül a tabletta írást. Akkor az endokrinológus is felír hátat volna.
2019. jan. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*felírhatta volna
2019. jan. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!