Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A párom csomót talált a...

A párom csomót talált a mellemben, megnyomtuk, és sárgás váladék is van, többi lent? N20+

Figyelt kérdés

Nagyon megijedtem, egy hete találtuk. Alig múltam 20 éves, és azonnal a legrosszabbra gondoltam.

A csomó kb 2.5 cm lehet, kemény, kb tojás alakú, a mellbimbó alatt, fájdalmatlan és elég könnyen mozdítható. Ha belegondolok, néha fájt a mellem főleg menzesz előtt... akkor lehet, hogy ez nőtt?

Olvasgattunk azért és olvastam hogy jóindulatú is lehet, de a váladékozás nagyob aggaszt. Más tünetem nincs, mennyire aggódjak?


2019. jan. 10. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el orvoshoz ahelyett hogy 1 hete halálra idegeskeded magad?
2019. jan. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megyek majd ultrahangra, addig is érdekelne pár tapasztalat ha van.
2019. jan. 10. 22:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha elmozdítható az általában jót jelent.
2019. jan. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Az daganat nem lehet, ha ki lehet nyomni. Inkább valami gyulladás.
2019. jan. 11. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A daganatot nem lehet úgy nyomkodni, hogy valaki váladék is jöjjön belőle. Inkább egy nagy gyulladt pattanás lesz az.
2019. jan. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hülye kérdés, de begyulladhat belül a mell így? Háziorvoshoz elmegyek hétfőn, aztán majd megmondja mit lehet tenni
2019. jan. 11. 11:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezzel mindenképp menj el a nőgyógyászatra! Ne a házidokihoz!
2019. jan. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem ez pattanás volt, bárhol nőhet pattanásod, nekem eddigi életem során mindenféle vicces helyen volt, a legjobbak: könyökömön, térdemnél is :D amúgy pl a dekoltázsomban is elég gyakran van.
2019. jan. 16. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!