Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit mondjak masoknak? Reszlete...

Mit mondjak masoknak? Reszletek lennt.

Figyelt kérdés
Jovoheten taborba megyunk a Balatonra es nekem epp akkor fog mejonni.Otletek mit mondjak a haveroknak mert elvegre nem mondhatom el mindenkinek...12eves vagyok szoval tampont ne ajanljatok:D
2010. jún. 29. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Miért nem lehet megmondani, hogy menstruálsz?
2010. jún. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én azt mondtam mikor ennyi idős voltam, hogy rosszul vagyok.Általában bejött és vagy nem mentem be a vízbe vagy bent maradtam a szobánkba.Másnak nem lesz meg egyszerre veled?Ha fürödni mentek akkor azzal a lánnyal lehetsz addig amíg a többiek fürdenek.Sétálhattok, elmehettek a közeli boltba ha van ilyesmik.De amúgy nem ciki a menstruáció, egy természetes dolog és azt jelenti, hogy egészséges vagy:D

Jó táborozást!

2010. jún. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

jo....de az osszes fiunak ott nem mondhatom meg...

de azer koszi...mas velemeny?

2010. jún. 29. 18:25
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Az első vagyok. Miért ne mondhatnád meg a fiúknak? Ha őszintén elbeszélgetsz velük a menstruációról, hogy mi az és miért van, akkor talán nem fognak gúnyolni.
2010. jún. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én is a jövő héten megyek a Balcsira táborba, nekem is akkor lesz meg de az egyik lánynak is plusz egy másik meg nem megy be a vízbe szal nem leszek egyedül.Az osztályból csak két fiú jön de ők tudják hogy mi az a mensi és azt is az osztály felének van már.Mond nekik hogy fáj a gyomrod vagy hogy segítened kell valakinek és nem érsz rá de a legegyszerűbb az igazság.

12/Ł

2010. jún. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt is mondhatod, hogy nincs kedved fürdeni. Ha ennek ellenére erőltetik, akkor azt kell mondani, hogy most nem tudsz. Ennyi. Ezen biztos, hogy nem fognak gúnyolódni. Főleg, ha te is természetesen állsz hozzá. Én is jártam egyszer így 12 évesen, akkor az egész osztályból nekem volt meg egyedül és uszi volt a programm. A fiúk tök aranyosak voltak, minden 5 percben odajöttek hozzám szórakoztatni:)
2010. jún. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!