Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez hüvelygomba, vagy valami...

Ez hüvelygomba, vagy valami fertőzés? Milyen gyógyszert ajánlotok?

Figyelt kérdés
Viszonylag enyhe tüneteim vannak, eddig egyszer viszketett, de az nem jellemző, a folyásomnak néha nincs néha furcsa szaga van(nem halszag) igazából nem tudom eldönteni. A színe sárga, vagy fehér foszlányok vannak benne. A hüvelybemenetemnél nem erős, de érezhetően égető érzést tapasztalok. Ami viszont nagyon zavar, hogy ettől a folyástól, ami gyakran van, nagyon vizesnek érzem magam és kényelmetlen, főleg iskolában. Mostanában voltam fürdőben, lehet ott kaptam el valamit. Most van ilyen először, még sosem voltam nőgyógyásznál, de sokára kapnék csak időpontot és addig szeretnék vele valamit kezdeni. Milyen gyógyszert vehetnék ezekre a tünetekre?

2019. jan. 18. 06:52
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Nőgyógyász. Ne kísérletezz. Időpontot meg hamar kapsz.
2019. jan. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez lehet gomba, vagy baktérium. Nagyon nem mindegy, mert egészen más rá a kezelés. Ráadásul ha már kezeled magad valamivel, akkor a nőgyógyász nem tud kenetet venni, hogy kiderítse pontosan milyen fertőzés. (Ha nem egyértelmű)

Ha nem kaptál közeli időpontot, keress más nőgyógyászt. Bejelentkezésnél mondd, hogy elkaptál valamit és sürgős.

2019. jan. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagy valószínűséggel gomba.

Gyógyszertárban vegyél Canasten kombit, ha gomba, akkor ez lesz a megoldás. hanem múlik el 2-3 nap alatt, akkor irány a doki.

Ne félj kárt nem okozol vele, legfeljebb nem segít.

2019. jan. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen tüneteim voltak. Azt hittem gomba. Vettem drágán a canesten kúpokat, kenőcsöket, de egyik sem használt. Elmentem nőgyógyászhoz. Kiderült, hogy semmi bajom nincs azonkívül, hogy allergiás lettem a tusfürdőkre. Amióta nem canesfresh-t használok semmi tünet nincs. Ezért menj nőgyógyászhoz mert itt egyikünk sem nőgyógyász.
2019. jan. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!