Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg gáz lenne görcsök...

Tényleg gáz lenne görcsök miatt bemenni az ügyeletre?

Figyelt kérdés

A párom fél éjszaka hányt, sápadt, borzasztóan görcsöl, kb. nem él, csak bámul maga elé könnyes szemekkel magzatpózban. Amúgyis elég görcsölős típus az első napján, de 3 év alatt én így még nem láttam. Lassan már egy marék gyógyszer benne van, melegvizes palackkal fekszik, görcsoldó teát ivott és semmi. Azt mondja üvölteni tudna. Annyira gyenge, hogy önállóan alig bír felkelni és ha kiegyenesedik sír a fájdalomtól. Komolyan megijeszt. Máskor is volt már rosszul, de ennyire még sosem viselte meg... Kértem, hogy menjünk be az ügyeletre, de egyelőre nem tudja. Nem akarja, hogy hisztisnek nézzék, de érzi ő is, hogy ez most nagyon más. Én ezt nem tudom nézni, aggódok érte.

Szerintetek lenne értelme elvinni?


2019. jan. 19. 10:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lenne gaz, vidd maris.
2019. jan. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen görcsökkel, egyáltalán nem gáz. Sajnálom szegényt :( vidd csak be rosszat nem csinálsz.
2019. jan. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vidd el. Nem gáz. Mellesleg még lehet egyéb baja is van. Ki kell vizsgálni.
2019. jan. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ennek a rosszullétnek nem volt semmilyen előtörténete? Pl. ételallergia, hasmenés, vagy bármi? Most csak úgy rátört, és annyi?
2019. jan. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mégis milyen gyógyszert vedd be eddig?
2019. jan. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gondolom, azóta már elvitted. Engem is vittek el munkahelyről, kaptam görcsoldó injekciót, nagyon gyorsan hatott. Jobbulást neki!
2019. jan. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen, már megjártuk. Egy fél órát várnunk kellett, hogy hat-e, aztán hazajöhettünk. Azóta alszik. Végre egyenes testállapotban. :)

Az orvos azt javasolta, hogyha visszatér menjünk vissza. Illetve amúgyis megér egy kivizsgálást az oka. Bár két hónapja volt dokinál és rutin ultrahangon is, nem találtak semmit.

2019. jan. 19. 14:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem akarok hülyeséget írni, de ez a rettenetes görcsölést nem lehet, hogy vetélés okozta?
2019. jan. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem tudni, bízunk benne, hogy nem. Az előző hónapban is sokkal komolyabb görcsei voltak, mint korábban, de ez most vitt mindent.

Egyébként valóban érdekes tény, hogy azóta görcsöl ilyen mértékben amióta elhatároztuk, hogy babát szeretnénk. Remélem nincs köze a kettőnek egymáshoz.

2019. jan. 20. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!