Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit lehet tenni a menstruáció...

Mit lehet tenni a menstruáció alatti frusztráltsággal?

Figyelt kérdés
Menstruálok és nagyon ideges vagyok, tulajdonképpen semmi ok nélkül, hogy vezethetném le, hogy ne másokat bántsak meg?

2019. jan. 19. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Maradj a szobádban és tömd tele magad finomsággal. Én ezt szoktam...:D utána napokon majd lemozgod...
2019. jan. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is ideges vagyok ilyenkor. Szerintem ezen túl kell lenni. Nekem az első nap a legrosszabb onnantól javul a helyzet. Szerintem próbálj a lehető legkevesebb emberek között lenni. Olyan jó dolgokat csinálj amit máskor nem
2019. jan. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Az idegesség megmarad, de legalább valami jót csinálsz ezalatt.
2019. jan. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem a mozgás segít. Séta, futás, torna, ilyesmi, ha bírod. Végső esetben a pakolászás, takarítás is levezeti egy kicsit a stresszt.

Plusz tipp: mióta magnézium-laktátot szedek, azóta nyugodtabb, kiegyensúlyozottabb vagyok, nemcsak menstruáció alatt, hanem egyébként is.

2019. jan. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
9%
Soha nem értettem az ilyen nőket/lányokat. Frusztrált a menstruáció alatt--Ha meg nem jönne meg a havid, akkor azért lennél idegbeteg, szóval full mindegy. Nem azt mondom, hogy imádok menstruálni, ha lehetőségem lenne rá végleg kitörölném a 3.14.csába, de legalább tudom, hogy rendben működik a szervezetem/egészséges vagyok/tudok majd gyermeket vállalni, ha eljön az idő.
2019. jan. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem direkt csinálom, nem én akarok ideges lenni.
2019. jan. 19. 17:40
 7/7 anonim ***** válasza:
utolsó. Pedig logikus. Még az olyan apróságok is hatnak minden ember kedélyállapotára, mint például a napfény mennyisége. Hormonálisan, sejtszinten befolyásolják a hangulatot. Akkor egy havi ciklus, ami többféle hormon összjátékára épül, főleg meghatározó. Nyilván nem fogunk folyamatosan hisztizni, meg csapni-vágni, mivel kulturált emberek vagyunk, de igenis kihat a közérzetre. Nem mindig és nem mindenkinél egyformán, de kihat.
2019. jan. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!