Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a menstruációm, mit...

Késik a menstruációm, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Egy hete kellett volna megjöjjön. Pattanásosodok már egy jó ideje, néha görcsöl enyhén a hasam, de ez olyan inkább, mint a hasmenéses görcsölés.

A melleim csak kicsit érzékenyek. Szúrni is szokott hol a bal, hol a jobb oldalon az alhasam.

Nem igazán van az az érzés, mintha meg akarna jönni, de valahogy még is.

Terhes lehetek e?

Barátommal a karácsonyi szünetben voltunk többször is együtt, védekeztünk, még így se bennem élvezett el, utána is megtisztálkodtunk. A gumit felfújtuk, nem volt lyukas. Igaz a peteérésem valamikor akkor lehetett.


A ciklusom mindig is több volt az átlagnál 30-35 nap, de mostanra már 40 napos lett.


Mit tegyek, hogy megjöjjön?



2019. jan. 20. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Életkor megadásának függvényében tudok választ adni /nőgyógyász/
2019. jan. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Le kell tesztelni a terhességet, de elsősorban fontos, hogy ne aggódj, mert a pánik miatt még jobban késhet.


Nekem múltkor kb 5 napot késett, a 38. napra jött meg. Ekkor már totál ideg voltam, de végül megjött. Sok gyömbér- és fahéjteát ittam, vettem forró fürdőt és vártam a csodát. Nem tudom, hogy ezek mennyit segítettek a helyzeten, de próbáld ki, hátha.


Amúgy őszintén szólva nem valószínű, hogy terhes lennél. Védekeztetek és nem is benned ment el. De amúgy az hogy lehetséges? Vagy itt megszakításos védekezésre gondolsz? Mert az nem számít annak, ez esetben van esély terhességre.

2019. jan. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

19 éves vagyok. Óvszerrel védekezünk mindig, de a félelem miatt is előbb kihúzza, és úgy megy el.

Az befolyásolhatja, hogy kb. egy hónapja csak limonádét iszok?

Most forró fürdőt vettem, azóta enyhén fáj az alhasam.

2019. jan. 20. 18:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Pedig óvszer mellett nem kellene félnie.


A citrom késleltetheti, szerintem lehetséges magyarázat lenne rá.

2019. jan. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!