Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Állandó hüvelygomba (candida...

Unknown87 kérdése:

Állandó hüvelygomba (candida albicans). Van aki még hasonló cipőben jár?

Figyelt kérdés
Sziasztok, évek óta szenvedek állandó hüvelygombától, ami már odáig fajult, hogy sajnos száraz vagyok, a sikosító sem segít, a szexuális életemben pedig kezd a nullával egyenlővé válni, pedig egy végtelenül türelmes párom van, aki a másik felem.Azért érdeklődöm itt, mert a sok olvasás után rájöttem, hogy én már a létező összes gombaölő gyógyszert megkaptam szájon át, kúp, stb formában, és mégsem tudok megszabadulni tőle. Érdekelne van-e még más is aki ennyire komoly, mély cipőben (ha nem csizmámban) jár, mint én? UI:nem, nem ülök le a WC-re! :D Amiket szedtem eddig (mindet orvosi, nőgyógyász javaslat által) : OMICRAL, MYOCIST, KLION, TARIVID-RICHTER, GYNOFLOR, GYNTIMA, MACMIROR KOMPLEX. Ezeket két éve szedtem, szedem szinte állandóan. Sokszor fáj a méhem, és elgondolkoztam, mi történik odabenn, ha hatni egyik sem hat én meg szedem ezeket becsületesen?A nevezett gombát a tenyészetekben kimutatják, más fertőzésem nincsen. És igen, pamut bugyi, rendszeres tisztálkodás, sport, egészséges étkezés megvan. Ezeken felül próbáltam a híres grapefruit cseppet és bogyót is. Az orvosok által javasolt hüvelyflóra visszaállítók használata közben mindig égető viszketésem volt, így azokat sosem bírtam végig szedni, alkalmazni. Ha a PH-mal is gond lenne, akkor miért volt pokoli égetésem mindegyik hüvely flóra visszaállító után? Bármilyen tanácsnak, praktikának nagyon örülnék. Köszönöm.

2019. jan. 26. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Fogamzásgátlót szedsz-e? Ha igen, abba kellene hagyni.

Ha már mindent kipróbáltál, akkor Gynatren injekciót rendelj Németországból, azt hiszem pharmafutáron keresztül lehetséges.

2019. jan. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és nézesd meg a vércukrod.
2019. jan. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen,szedek fogamzásgátlót. Érdemes lenne abbahagyni a szedését és figyelnem javulok-e? Köszönöm, a vércukromat megnézetem a háziorvossal. :)
2019. jan. 26. 21:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen. A fogamzásgátló hajlamosít hüvelygombára.
2019. jan. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia

Ébben vagyok én is 1 éve. Hogy vagy most? Mi segített? Köszönöm, ha válaszolsz!

2023. márc. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!