Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az Uro Vaxomot szedte itt...

Az Uro Vaxomot szedte itt valaki, vélemények tapasztalatok? Hatott valakinek akinek hüvelyi hólyagi candidája van?

Figyelt kérdés

1 hónpja szedem és közeleg a vége , nem éreztem javulást (állandó WC-re járás) és azt olvastam most, hogy csak egy méregdrága placebó.

Eddig sajna csak hüvelykenetet vettek meg úlogoliai ultrahang meg negatív gyors vizelet tesztem volt de az biztos, hogy elvannak szaporodva a bacik és gombák odalent.


Érdemes végigcsinálni a kúrát még 2 hónapon át?


Dokihoz nem tudok menni magánéleti problámák miatt , ezzel ne traktályatok.

Azok írjanak akiknek va tapsztalata az Uro Vaxommal.



2018. okt. 30. 21:31
 1/1 anonim ***** válasza:
37 éves férfi vagyok, most írtak fel nekem is egy 30 napot.. Hát nem tudom. :D Lassan 2 éves a kérdés, de csak megkérdezem, mik a tapasztalataid?
2020. szept. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!