Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek ha orvoshoz menni...

Mit tegyek ha orvoshoz menni nem tudok?

Figyelt kérdés
Egy éve nem szexeltem senkivel, aztán pár napja fájdalmas erőszakos durva közösülésben volt részem. Azóta nagyon fáj derekam és alhasnál. Hüvelybe szúró fájdalmakat is érzek.
2019. jan. 27. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha megerőszakoltak, nőgyógyász után a rendőrségre is bemennék.
2019. jan. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez pont az miatt van. Mindenképp menj orvoshoz hogy megvizsgáljon, ez nem játék. Valószínű a hüvely falát is felsértette. Ja, és látlelet, feljelentés!!! Ilyet még a saját férjed sem tehet meg!
2019. jan. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Ezzel csak orvoshoz tudsz menni!!!!!

Menj el nőgyógyászhoz .... Valószínű felsértette ott valamit és azért szur ,ezzel csak orvoshoz tud mit kezdeni .

Ja és ha nem mész el ,csak egyre rosszabb lesz .

Miért volt veled durva a fiú?

2019. jan. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Elragadta a hév, már közben is fájt de igazán csak most.. 19/L orvoshoz nem mehetek. Valami itthoni megoldás?
2019. jan. 27. 17:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Orvos azért kell hogy lássa mennyire sérültél belül. Hüvelyed, méhed is begyulladhat miatta, arra csak az orvos tud megfelelő gyógyszert, kúpot kíirni. Tudnék, de nem akarok ajánlani semmit, mert lehet többet árt mint használ. Nem értem, hogy 19 évesen miért nem tudsz elmenni egy sztk rendelésre?! Elmondod hogy a barátod nagyon heves volt és fáj mindened. Ezek után soha nem állnék vele szóba! Remélem te is így teszel!
2019. jan. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is elmennék a helyedben dokihoz. Olyan nincs, hogy nem tudsz...max nem akarsz.

Egyébként nem értem, van gondolom szád, tudtál volna szólni a srácnak, hogy álljon le vagy finomabban. Tanuld meg, ha nem állsz ki magadért, senki nem fog kiállni helyetted...

2019. jan. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Van szám igen de hiába ha az erősebbik nem én voltam.. Családi okokból nem mehetek el orvoshoz
2019. jan. 27. 22:32
 8/9 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz!

A családi ok nem kifogás, a szigorú vaskalapos szülők sem. Ha a pasiddal tudtál találkozni, most is tudsz hazudni, hogy egy barátnődhöz mész....

A pasit pedig dobd ki. A heves szex addig jó móka amíg mindkét fél élvezi. Ha nem bírta felfogni, hogy neked rossz akkor egy sima mezei vadbarom.

2019. jan. 28. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez esetben ez erőszak, és akkor rendőrség.

Remélem jobban vagy egyébként.

Ellenben ha a pasid, és nem áll le, amikor kéred, akkor életed egyik legnagyobb hibája mellette maradni.

2019. jan. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!