Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ki meddig bírta egy rossz...

Ki meddig bírta egy rossz kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nem tudom meddig bírom, de sajnod összeköt minket a gyerek, a hitel. Két éve megy a napi szintű veszekedés és nem tudom van-e értelme még tűrni.

Külön-külön amúgy nem hiszem hogy meg tudnánk élni.


2019. febr. 3. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor nyeljetek nagyokat, és várjátok a csodát!
2019. febr. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én két évig bírtam, de nálunk nem volt, nincs gyerek. Az elsőnek igaza van, nyeltek és szemethunytok, és vagy történik valami, vagy nem. Ha sz@r, tenni kell a jobbért, viszont gyerekkel és úgy, hogy a megélhetéssel is bajok vannak, nem egyszerű..sok sikert,!
2019. febr. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenből van kiút, csak sokkal egyszerűbb maradni a szarban.

A hitel kérdését a bankkal kell tisztázni. Személyesen kell megbeszélni az ügyintézővel, hogy mik a lehetőségeitek ebben az esetben. Lehet fizetni tovább fele-fele arányban, egyikőtök átvállalhatja a hitelt, de a legtisztább az eladás és előtörlesztés. Utána mentek a dolgotokra.

A gyerekelhelyezés is olyan dolog, amit a bíróságon el lehet dönteni, ha nincs megegyezés. Tisztességes válás esetén a megosztott felügyelet jól működik, de a kizárólagos felügyelet sem a világvége, ha két felnőttként viselkedő szülőről van szó, akiknek a gyerek nem fegyver, hanem valaki, akinek az érdekeit nézik és akit szeretnek. A gyereknek apa és anya kell, nem csak kéthetente. Ezt civilizált körülmények között meg lehet oldani, csak akarni kell.

Rengeteg ember él egyedül, kompromisszumokkal. Nem könnyű egy fizetésből, de messze nem lehetetlen. Cserébe a magad ura vagy, nem szól bele más abba, hogyan élj és rendezkedj az otthonodban. Nem szabad társfüggőnek lenni, beleugrani egy új kapcsolatba, együttélésbe, csak mert az elején nehéz. A magány nem egyszerű dolog de lesz új párkapcsolata mindkettőtöknek, még ha most nem is tűnik úgy. Az a lényeg, hogy mindig viselkedjetek tisztelettel egymás előtt és a sérelmeiteket ne vonjátok bele a gyereknevelésbe. Aztán hamar eltelik az a pár év, felnő a gyerek és soha többé nem kell találkoznotok.

2019. febr. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha normalisan el tudtok valni, akkor a mostaninál jóvak egyszerűbb lesz az életetek. Mi akkor váltunk el, amikor 3 éves volt a kislányunk. 1 évig éltünk csak úgy egymás mellett. Volt hitelünk. 10 evre vettük fel a lakásra és egy kocsira. A kocsi az övé lett, a lakás a mienk a gyerekünkkel. A hitel 1/4-ét így ő fizeti havonta. A gyerektartásra 15 ezret kapunk, meg a csp, ezt összerakva majdnem kijön a hitel. A fizetésem elég hogy megéljünk, és amúgy most sokkal jobb a kapcsolatunk. A gyereket imádja, én is, és így jó döntésnek bizonyult.
2019. febr. 4. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!