Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fáj a hátam és nem foglalkozna...

Fáj a hátam és nem foglalkoznak vele, ez normális?

Figyelt kérdés

December óta fáj a hátam, a gerincem vonala, de senki nem foglalkozik vele. A háziorvos szinte meg sem vizsgált, 2x írt fel antibiotikumot, az persze nem használt. Amikor visszamentem, hogy már nem bírom tovább, elküldött a sürgősségire, ahol cirka 11 és fél óra alatt sikerült nekik kideríteni, hogy nem a vesém fáj... Visszamentem a dokihoz, akkor mostmár mehet dolgozni, mondta, itt van 3 felé gyógyszer, bár nem tudjuk még mindig, mi a baj, de azért szedje be, ha nem hat, ide kell jönni. Hát NEM hat. Holnap mennem kellene dolgozni, de annyira fáj, hogy drasztikus leszek, WC után nem birok rendesen hátra nyúlni. Senki nem foglalkozik egy 25 éves látszólag rendben lévő nővel, de amúgy nem hiszik el, hogy k*rvára fáj. Ülő munkát végzek nappal éjjel 12-ben, nem bírnám, itthon alig bírom tartani magam. Már ott tartok, hogy kértem egy magánklinikára ortopédiára időpontot, csak félek, hogy a doki elküld dolgozni, holott NEM bírom ellátni a feladatomat így. 2 hete táppénzen vagyok, engem ez nem érdekel, inkább gyógyuljak meg, sem lebénulni nem akarok, sem maradandó károsodást. Szerintetek ha kötözködik, mit tudok tenni?


25N



2019. febr. 4. 05:33
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Engem semmilyen adó nem érdekel, adózok én eleget, de ha oda megyek az orvoshoz, hogy 2 hónapja szétszakadok, legalább küldjön el egy kib*szott ortopédiára, kb. 1 perc megírni a papírt. Erre sem kötelezhető, de én meg nem vagyok köteles így ellátáni az igen csak veszélyes munkakörömet.
2019. febr. 4. 07:42
 12/14 anonim ***** válasza:
10%

Diagnózis: reuma, magyarul hátfájás.

Nagy eséllyel gerincsérv.

Ilyen betegséggel nem százalékoltathatnak le, még ha lebénulsz is.

Mert ez mindenkit érint aki lusta edzeni :(

Kb olyan, mintha elmennél az orvoshoz, hogy gyenge vagy.

2019. febr. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Jó nagy tapló vagy, utolsó, de azért a te válaszod is köszi.
2019. febr. 4. 11:44
 14/14 anonim válasza:

Kiderült, hogy mi okozta a panaszod?

Jobban vagy?

2019. febr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!