Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon felfaztam? Faj a...

Nagyon felfaztam? Faj a pisiles tobbi lent SOS

Figyelt kérdés

Sziasztok

Vasarnap ota az elejen csak viszketett ott alul , de hetfon mar csipett a pisi, azota pedig mar a siras van rajtam ha pisilek illetve az egesz derekam faj

Mar nem viszket , intimmosakodoval mosakszom es forro vizbe ulok

Tudtok valami gyogyszert vagy hazi gyogymodot mondani amitol jobb lenne? Nem szeretnek orvoshoz menni mert nagyon szegyenlos vagyok (tudom tudom kene de hatha tud valaki valamit ajanlani!:) )



2019. febr. 5. 20:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és gyakran jarok pisilni , meg igy is fura erzes hogyha nem pisilek ott lent szoval ertitek :D de a vesem rohadtul faj
2019. febr. 5. 20:11
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyógyteát kellene innod.Kamillát,tőzegáfonyát,pl.

De lényeg,hogy igyál nagyon-nagyon sok folyadékot,az hamarabb kiviszi a bacikat,könnyebb lesz a pisilés is.

2019. febr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia, egyéb tünetek vannak? :)


Amit tudok ajanlani, az a Cica farok, kamilla tea, és minél több folyadék bevitel.

Tudom fáj a pisiles, de így atmossa a szervezeted.

A fáj a dereked, reméljük nincs vesemedence vagy hólyag gyulladásod, ha 1-2 napon belül nem lesz jobb tényleg azonnal menyj orvoshoz, ez nem játék:/


Ennek nagyon sulyos következményei is lehetnek. Tudomásom szerint akár inkontinencia is:/


Esetleg a vízbe tegyél sima sót, azt hallattom az is segít:D


Remélem segítettem, szia :)

2019. febr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tozegafonya kapszulat szedek es valurinalmaxot(?)

Iszok amennyit csak biiiirok :)

2019. febr. 5. 21:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Jobbulást!:)
2019. febr. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A háziorvosodhoz kell csak elmenned. Ad vizeletvizsgálathoz egy beutalót. Egy pohárban leadod a vizeleted a laborba, és másnap meg van az eredmény. Ez fontos lenne. Medveszőlő levél teára lenne szükséged addig is. Ezt hidegen kell áztatni, nem főzni. Napi két alkalommal igyál belőle. Legalább 4-6 órát kell áztatni. Az is jó, ha este beáztatod, és reggel megiszol egy bögrével belőle. Ez igen hatásos. Sokáig nem szabad inni, csak pár napig.
2019. febr. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon nagyon szepen koszonom

Holnap bevasarolok mindent amit leirtatok ❤️❤️

2019. febr. 5. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!