Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezek a külső tüneteteim mitől...

Ezek a külső tüneteteim mitől lehetnek?

Figyelt kérdés

Egyik reggel arra keltem, hogy az arcom piros foltos lett, nem seb, sem duzzadások, csak az arcbőrön kisebb-nagyobb pirosas foltok.

A bőröm meg nagyon száraz, fekete ruhákon látszik, hogy valósággal hámlik, pici apró fehér pontokban.

Nem tudom, hogy közük van-e egymáshoz. Pár napja pedig antibiotikumot kezdtem el szedni a Helicobacter pylorira. Összefügg vele vajon? E tünet után abbahagytam a szedést, hétfőn megyek dokihoz, de a pirosság és hámlás nem múlik.

21n


2019. febr. 9. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Allergiás vagy a gyógyszerre amit a helicora kaptál.
2019. febr. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Akkor van ilyen allergia forma is? Tehát hogy nem kívül üt ki, nem duzzanatok és csaláncsípéshez hasobló kiűtések jönnek elő hanem mintha a bőr színeződne be de belül? Remélem értitek... Mintha a bőr alatti rész lenne foltos, kívül semmi se érződik. Hasoblítható ehhez: [link]

2019. febr. 10. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!