Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitol fajhat ennyire a mellem?

Mitol fajhat ennyire a mellem?

Figyelt kérdés
9napja volt a mestruaciom utolso napja azota iszonyatosan faj a mellem, ha setalok is erzem, nem tudok hasea fekudni mintha izomlaz lenne benne.. Sose volt meg ilyen. 45napos ciklusom van ugyhogy mensi elott nem most kellene fajnia. Mitol fajhat ennyire? 13.an voltunk egyutt megszakitas nelkul mekszakitassal pedig 29.en. Ha ez szamit.

2019. febr. 1. 18:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Az ki maradt h 3 napja faj a mellem nagyon elotte semmit nem ereztem.
2019. febr. 1. 18:32
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy terhes vagy.
2019. febr. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kicsi ra az esely szerintem es a tegnapi teszt negativ volt
2019. febr. 1. 18:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Epp most irtam ki kerdest ez ugyben es csak most nezem hogy te is hasonlo szituban vagy. Velem is ugyanez van szinte bar en ma csinalok tesztet....
2019. febr. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ird meg majd ha van kedved en is veszek meg varok par napot. Peteeresem tuti nincs 36.6 a hom 29.en 36.1 volt
2019. febr. 2. 10:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Hat negativ lett...ugy hogy fogalmam sincs miert fajnak a melleim. :/
2019. febr. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most jelenleg olyan eros alhasi fajdalmam van hogy csak fekszek. Faj az egesz mehem a fenek reszre is kiterjed, nem ertem mi ez most! :(
2019. febr. 2. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!