Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha egy csomószerű valamit...

Ha egy csomószerű valamit (inkább göb) érzek a mellemben azzal nőgyógyászhoz vagy onkológushoz kell menni először?

Figyelt kérdés
Én hülye bejelentkeztem nőgyógyászhoz, már 3 hete várok, hogy végre eljöjjön az időpont, hogy mehessek hozzá, sőt magát a csomót vagy másfél hónapja éreztem először de megnyugtattam magam , hogy biztos mirigy, végül aztán mégiscsak bejelentkeztem vizsgálatra. Erre most meg teljesen véletlenül rájöttem, hogy az onkológus foglalkozik azzal, hogy megállapítsa a csomó természetét. Vagy először érdemes elmenni nőgyógyászhoz is előtte? Most nagyon megijedtem, és kiakadtam, mert csak az időt húztam így.:(
2019. febr. 20. 17:55
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Aha, hát én 28 vagyok. De remélem minden rendben, akkor megyek először a nőgyógyászhoz. Köszi!
2019. febr. 21. 12:22
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen elmozdítható göböm, nőgyógyászhoz mentem vele, már nem is tudom hogy vizsgált meg, és mit mondott rá, de azóta egyszerűen felszívódott. Felesleges addig izgulnod, amíg meg nem vizsgálnak, úgysem tudsz vele mit csinálni, és simán lehet, hogy ugyanilyen ártalmatlan dolog. Én úgy tudom akkor kell jobban megijedni, ha nem mozdítható a göb, mert az már valószínűbb, hogy emlőrák.
2019. febr. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!