Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A múlt hónapban fél év nuvarin...

A múlt hónapban fél év nuvaring használat után, előtte óvszer úgy döntöttünk, hogy mostmár szeretnénk babát, már öt napja nem jött meg terhes nem vagyok de így ugyebár nem lehet próbálkozni, hogy tudnám segíteni, hogy megjöjjön?

Figyelt kérdés
Gyulladásom nincs,

2016. máj. 18. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Honnan tudod biztosra, hogy nem vagy terhes? Nem volt szex a múlt hónapban? Ha van negatív teszted, még akkor sem biztos, hogy nem vagy terhes öt napos késéssel.
2016. máj. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de volt óvszerrel és igen negatív a teszt
2016. máj. 19. 17:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbálkozni így is lehet, csak nehezebb teherbeesni, ha nincs rendszeres ciklusod (nekem évente nagyjából egyszer van menszeszem, mégis elsőre sikerült valami csoda folytán teherbeesnem). De lehet, hogy a gyűrű zavart bele a hormonrendszeredbe. De ha aggódsz, akkor menj orvoshoz.
2016. máj. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is a gyűrűre gondolok,most lehet hülyeséget kérdezek ha így megfogan ,hogy állapítják meg milyen idős terhesség?Azért várom,hogy bele tudjuk vágni :)
2016. máj. 21. 16:06
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja és neked Gratulálok
2016. máj. 21. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!