Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudom hogy ez felfázás...

Nem tudom hogy ez felfázás -e, vagy valami más?

Figyelt kérdés

Nemtudom mióta, de régebben is többször előjött, most viszont már kb. tavaly (2018) október óta fel vagyok fázva. Vagy is nem biztos hogy ez felfázás, mert egyáltalán nem fáj mikor pisilek. Egyszerűen csak nagyon sokszor kell, és néha csak pár csepp jön.. Alapból sokat pisilek, de néha már hülyét kapok, hogy lefekszek aludni, előtte elmegyek pisilni, de mivel folyamatosan érzem, így kb negyed óránként ki kell mennem, és 1 órába telik míg elalszom.

Most vettem C vitamint illetve tőzegáfonya teát, remélem segítenek.

Bocsánat hogy hosszú lett, csak nemtudom hogy aggódjak -e emiatt, vagy lehet -e ebből nagyobb baj?


Előre is köszönöm a válaszokat!!



2019. febr. 22. 21:24
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, bár nem tudom ez számít -e valamit, de sokszor teljesen fehér/áttetsző színű. :(
2019. febr. 22. 21:27
 2/3 anonim ***** válasza:
Az hogy fehér és áttetsző, azt jelenti, hogy sokat iszol, vagy kevés a B vitamin a szervezetedben. D Mannóz kapszulát vegyél magadnak, ez fog segíteni. Olvass utána!
2019. febr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én inkább elugranék urológiára. Egy sima kis felfázás pár nap alatt kezelés nélkül is elmúlik. Neked féléve bajod van.
2019. febr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!