Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezesetben azonnal orvoshoz...

Ezesetben azonnal orvoshoz kéne fordulni, vagy várjak?

Figyelt kérdés

Április elejére van időpontom éves kontrollra.

Soha nem volt semmi probléma a menstruációmmal, mondhatni, napra pontos már 12 éve.

Ebben a hónapban először fordult elő, hogy nem jött meg rendesen, hol vérzek, hol csak barnázok, így telt el az egész 7 nap. Kb 2 napot véreztem rendesen, azt se egymás után.

Elmúlni azonban nem hajlandó, ma már 7. nap.


Semmi más tünetem nincsen.

Annyi, hogy hó elején fel voltam fázva, ennek az utóhatásait érzem még kicsit. Gyógyszert nem szedtem, csak tőzegáfonya tablettát, illetve teáztam, teázok most is.


Sajnos az orvosok be vannak táblázva, tehát maximum magánrendelésre mehetnék a következő 2-3 hétben.


Várjam meg a következőt, megjön-e rendesen, vagy hívjam fel holnap az orvost, menjek magánrendelésre?


Valakivel volt már hasonló?


2019. febr. 24. 17:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Én elmennék orvoshoz, mert egyrészt lehet komolyabb oka, pl. petefészekgyullladás, amit hamar ki kell kezeltetni, hogy ne legyenek következményei, másrészt meg egy hónap alatt teljesen bediliznék az idegeskedés miatt.
2019. febr. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!