Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezzel a problémával milyen...

Ezzel a problémával milyen orvoshoz kell menni?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj miközben pisilek, tuti felfaztam :(. Csütörtökön jött elő, akkor nagyon sokat ittam és jobb lett, péntek estére már nem volt bajom, tegnap sem, viszont ma reggel megint úgy keltem hogy nagyon fáj nem csak miközben pisilek, hanem egyébként is :(. Nagyon fiatal lány vagyok, nem akarok nőgyógyászhoz menni, a háziorvos nem tud mondani erre valamit?
2019. febr. 10. 08:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és ugye csütörtökön ittam sok teát meg vizet, de a többi napon már nem is figyeltem erre, mert jobban lettem, de most megint nagyon rossz :(
2019. febr. 10. 08:17
 2/8 anonim ***** válasza:
A szüleidnek szólj!
2019. febr. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ja az nem tudom mennyire számít, de egyébként is meg vagyok fázva, náthás vagyok és a torkom is fáj :(.

Algopyrint bevehetek szerintetek a fenti panaszokra?

2019. febr. 10. 08:21
 4/8 A kérdező kommentje:
Anyukám tud róla.
2019. febr. 10. 08:21
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Nyugodtan ezzel elmehetsz háziorvoshoz, a nőgyógyász amúgy sem ezzel foglalkozik, a húgyúti problémákkal az urológus foglalkozik, viszont egy szimpla bakteriális húgyhólyaghurutra antibiotikumot a háziorvos is fel tud írni.

Igyál sok folyadékot, ha van otthon esetleg Cataflam, azt jobban ajánlanám, mint az Algopyrint, de nyilván nyugodtan vehetsz be fájdalomcsillapítót, és igyál nagyon sok folyadékot!

2019. febr. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Háziorvoshoz menj el, egy cystitist ő is tud kezelni, nem kell ehhez egyéb szakorvos.
2019. febr. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. febr. 10. 08:45
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Urológia
2019. febr. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!