Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használt már itt valaki...

Használt már itt valaki Siempre (Lidl) vagy Jessa (DM) tampont?

Figyelt kérdés

Ha igen, mi a véleményetek róla? Mennyire megbízhatók? Milyen minőségűek? Alapvetően OB-t használok, de gondoltam, hogy kiprobalok valami olcsóbbat is...A Tampax nekem nem jött be, nem tartja úgy a vért magában, átáztam a normállal, holott az OB minivel nem.

Most vettem a fent említett két új márkát kipróbálni, kíváncsi vagyok a tapasztalataitokra. Volt-e problematok vele, merjem-e élesben kipróbálni, vagy csak otthon először?


Köszönöm!



2019. márc. 1. 17:58
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Én az ob-t a 100 forintosban szoktam venni ha van, mert ott 499 Ft, és azonnal elkapkodják
2019. márc. 2. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Okoska képzeld egyszer égették a második alkalommal meg fagyasztották. Nem magától múlt el. Bár ha.nagyon pici akár magától is elmúlhat. Mindig ilyen vacak tamponokat használtam. És nem voltam már szűz lány. Bár ha nem tudnád szűz lányok is nyugodtan használhatnak tampont. Így valóban nekik is lehet tőle méhszájsebük. 10 éve váltottam obre és láss csodát azóta nem volt méhszájsebem. A csecsemőknek is van méhszájsebük? ☺ rendszeresen szűrik erre őket. Ne röhögtess már. Egy csecsemőnek sem nézegetik indokolatlanul a méhszáját.
2019. márc. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Direkt kiemeltem, hogy BETÉTET HASZNÁLÓ SZŰZ LÁNYOK.


"Meglepő módon, a lány újszülöttek nagyjából egyharmadánál észlelhető a méhszájseb, mely az anyai szervezetből kerül át a csecsemő szervezetében (hasonló hormonális hatások miatt fordulhat elő például az újszülöttek mellének enyhe duzzanata, vagy éppen a pattanások megjelenése)."

Nagyot mondtál. :D

2019. márc. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

És ezek hogy derülnek ki kicsiszívem? Ugyanis ott buktad el a marhaságaidat, hogy se csecseműk se szűzlánypk hüvelyébe nem nyúl senki. 🙂 A nőgyógyászati vizsgálatuk nem a hüvelyen át történik. A csecsemők egyharmadánál van? Ez alapján minden csecsemőt megvizsgálnak? Te teljesen meg vagy hibbanva.

Másrészt mindkét nőgyógyászom elmondta, hogy 2 dologtól lehetett. 1. Durva szex ( ami nem volt) 2. Tampon használat. Te is nőgyógyász vagy, hogy felülbírálod 2 orvos véleményét? Biztos nem, mert a csecsemők méhszájátnem nézegeti senki! Egyébként nem hormonális okok miatt alakul ki és nem lehet a szülőtől örökölni. Félelmetes marhaságokat beszélsz. 🙈

2019. márc. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Szerinted én találtam ki? Olvass utána... Sajnálom, hogy ennyire zavarnak a tények. Nekem is volt már akkor is méhszájsebem, amikor nem használtam tampont és szűz voltam. Érdekes.
2019. márc. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Annyira gáz amúgy, hogy próbálsz okos lenni egy szakirodalmi cikk bemásolása után. :D
2019. márc. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
55%

"A méhszájseb összefüggésben állhat a szervezet ösztrogénszintjével, és minél magasabb a szervezetben keringő ösztrogén mennyisége, annál nagyobb lehet a méhszájseb kialakulásának esélye. A méhszájseb igen gyakran a várandósság idején alakul ki, és sokszor okoz kismértékű vérzést (főleg szexuális együttlét után). A terhesség alatt kialakuló méhszájseb a szülést követő hónapokban spontán eltűnik.


Szintén befolyásolja a szervezet hormonháztartását, így a méhszájseb megjelenését is, a hormonálisfogamzásgátlótabletta. A tablettát szedő nőknél valamivel gyakoribb a méhszájseb.


A hormonpótló terápián lévő nőknél, akik a menopauza kellemetlen tüneteinek enyhítésére szednek ösztrogént, gyakoribb lehet a méhszájseb."


TÉNYLEG, pont nem hormonális okok miatt alakul ki. :D Úúúú, itt mindenki hazudik!

2019. márc. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Hol a szakirodalmi cikk amit emlegetsz? Nem látom sehol.🙂 Találtál valami háziasszonyoknal írt szöveget a neten és ettől azt képzeled te tojtad a spanyol viaszt? 😁 Gratulálok. Attól, hogy valami hajlamosít még nem fog kialakulni ha nincs kiváltó tényező. Vajon szűzlány korodban hogy szűrték ki a méhszájsebedet mikor senki nem nézte meg a méhszájadat lévén szűz voltál éa szűz lányok hüvelyébe nem nyúlnak fel. 🙈 Két lányom van. Senki nem nézegette még a méhszájukat és a barátnőikét sem. Akkor mégis mi alapján van minden 3. Kislánynak méhszájsebe, ha sosem nézik egyetlen gyereknél sem? De egyébként az utolsó hozzászólásoddal ellent is mondtál önmagadnak mivel azt írtad korábban, hogy magától nem múlik el. Egyébként szegény kérdező posztja jól szét lett offolva ezzel. De tudod mit.....gondold hogy igazad van, és használj vacak minőségű tampont. Nekem teljesen mindegy hidd el. 😁
2019. márc. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Szerinted a hazipatika.hu-t háziasszonyok írják? Istenem... Nem is tudom, miért vesztegetem erre az időmet, amikor a tényeket nem vagy képes feldogni. Szerinted ha panasz van, nem tudják kisebb kacsával megnézni szűz lányoknál? Vagy ha egy orvos ír erről, akkor elhiszed? :D Igen, ami terhesség közben alakul ki akkor elmúlHAT. Ahh.
2019. márc. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Házipatika a szakirodalom? 😁😂🤣 Bocsi.😁😁 Akkor nem is szóltam semmit. 😂🤣 Wikipediat is sokat olvass. Az is hiteles forrás.😁

Szűzlányokat fenéken keresztül vizsgálnak ha nagyon muszáj. Mintát picike pálcikával vesznek, nem mélyről. Be sem nyúl nekik az orvos a szűzhártya miatt. Nemhogy kacsával, az még felnőtt szűkebb nőket is felsért. Nem kell mindent elhinni ami az interneten fent van. Tudod állítólag a Jeti is létezik 😉 dokumentum filmet is forgattak róla. Fent van a neten. Meg.az ufókról is.

2019. márc. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!