Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használt már itt valaki...

Használt már itt valaki Siempre (Lidl) vagy Jessa (DM) tampont?

Figyelt kérdés

Ha igen, mi a véleményetek róla? Mennyire megbízhatók? Milyen minőségűek? Alapvetően OB-t használok, de gondoltam, hogy kiprobalok valami olcsóbbat is...A Tampax nekem nem jött be, nem tartja úgy a vért magában, átáztam a normállal, holott az OB minivel nem.

Most vettem a fent említett két új márkát kipróbálni, kíváncsi vagyok a tapasztalataitokra. Volt-e problematok vele, merjem-e élesben kipróbálni, vagy csak otthon először?


Köszönöm!



2019. márc. 1. 17:58
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Én sem értem miért pazarolod erre az idődet? Teljesen felesleges. Valószínű azért mert nem bírod ki, hogy ne a tiéd legyen az utolsó szó, vagy azt, hogy ne neked legyen igazad. Azt ajánlom még írj ide valami jó nagy marhaságot és legyen vége. Esküszöm el sem fogom olvasni.🎃 Kérdező tőled meg elnézést kérek. 💕
2019. márc. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Azt hozzáértők szerkesztik... De ha te azt se hiszed el, hogy a hormonok is okozzák, akkor hagyjuk tényleg.

De biztos ők találtak ki erről mindent, kedves doktornő. :D

2019. márc. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Hopp, bocs, egy perccel később küldtem el pont. Sorry, tényleg. :D De tudnám, miért marhaság, amit egy nőgyógyász írt. Na, nevess sokat.
2019. márc. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Ja, hogy te még a szűzeknél használt kacsáról se hallottál? Ejj... Nehéz így beszélgetni. :D
2019. márc. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Vègül a kínai kisboltos dolgot kipróbáltam, 615 Ft volt a 24 db-os OB pro comfort! :)
2019. márc. 8. 20:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!