Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Hány napot menstruáltok?

Lányok! Hány napot menstruáltok?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy hány napig tart nektek a menstruáció, mert nekem több, mint 2 hete megjött és még most is úgy folyok, mint az első két napban, már nem bírom, azt a sok betét cserélést, már elegem van az egészből, nem tudom megállítani. Mot tegyek? 16 éves lány vagyok :(

#menstruáció #betegeség
2019. márc. 3. 09:00
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Van itt is nőgyógyászat nyílván, de én félek és szégyenlem, oszt várom, hogy háha elmúlik, mint az utolsónak.. De már nagyon rossz éa még mindig nagyon erőssen folyik :((
2019. márc. 3. 13:32
 12/18 A kérdező kommentje:
Van itt is nőgyógyász, de nem fogok elmenni, mert félek, és szégyenlem, várom hátha elmúlik neked is mint az utolsónak, viszont nagyon erőssen folyik még mindig :((
2019. márc. 3. 13:33
 13/18 A kérdező kommentje:
ok, de aakor sem megyek el :) majd elmúlik , habár még most is nagyon folyik
2019. márc. 3. 13:34
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Ebben semmi ciki nincs, nem a te hibád. A doki meg nap végére emlékezni sem fog rád... szerinted mennyi nő volt már nála? És mennyi sokkal gázosabb dologgal??? RENGETEG

Nem te vagy az egyetlen tessék dokihoz menni! Anyukád vagy nincs olyan nő aki el tudna kísérni ?

2019. márc. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem mész orvoshoz, akkor kínlódjál, így jártál.

Majd elmúlik (ahogyan írtad is), ha meg nem, hát akkor ez van. :-)

2019. márc. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne menj, majd elmúlik egyszercsak, vagy nem. Hidd el, különösebben nem érdekel bennünket. A fsznak írsz ki akkor kérdést?
2019. márc. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Mert mi bajod lesz az orvostól? Hidd el nem fog felizgulni egy vérző punci láttán. Főleg úgy, hogy nem téged fog látni életében először.

Ne gondold cikinek, mert nem az. Nagyon sok bajod lehet attól ha nem mész el időben orvoshoz. Mikor jött meg a legelső mensid?

2019. márc. 4. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

MENJ ORVOSHOZ, nem vicc...


Nekem nincs menstruációm, a megvonásos vérzés 6 napig tart, ebből 2-3 olyan valóban igazi, a többin csak pecsételget.

2019. márc. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!