Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hölgyek! Női vagy férfi...

Hölgyek! Női vagy férfi nőgyógyászt választotok. Miért döntöttetek így?

Figyelt kérdés
2019. márc. 6. 14:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Legelőször nőnél voltam, ugy gondoltam hogy annyira nem lesz kellemetlen,nem fogok feszengeni, de mivel nem végezte jol a munkáját átmentem egy férfihoz sokkal ügyesebb volt.
2019. márc. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
18%
Férfi vagyok, a párom nőit választ. Azért mert nem akarunk egy idegen férfinek szexuális gyönyört nyújtani a látvánnyal. Úgy gondolja a párom, hogy a testének leg intimebb zugai, kizárólag rám tartoznak. Más férfi ne élvezkedjen rajta. Én sem örülnék ha férfihez járna. Azt mondja, a nő sokkal jobban tudja mihez hogy lehet nyúlni, mint egy látványra nyáladzó férfi. A női orvos, tényleg csak a gyógyítással foglakozik, nem veszi el a figyelmét a nézelődés. Sok rémtörténetet hallottunk már férfi orvosokról. Én magam kórházban dolgozok, a férfi orvosok, műtősfiúk, betegszállítók, rendszeresen kibeszélik a szép nőket. Melyiknek milyen a melle, puncija, stb. A páromon ne csámcsogjon senki.
2019. márc. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
2-es, te nagyon el vagy tévedve.
2019. márc. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
91%
Szerintem egy ferfi nogyogyasz latott mar eleg puncit es mellett is hogy nem izguljon fel ra csak ugy. amugyis erzelmi lenyek vagyunk nem allatok hogy ahol lukat latunk bedugjuk..
2019. márc. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
86%
2# beteg vagy😃😃😃
2019. márc. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy nemek szerint kéne válogatni, mert nem ettől függ, hogy valaki jól végzi-e a dolgát vagy nem (bár észre vettem, hogy ha valakinek egyszer rossz tapasztalata volt egy nőnél, akkor onnantól azt hiszi, hogy a nők úgy általában szarok azon a szakterületen.)


Voltam már jópár nőgyógyásznál, a legtöbb férfi volt (a legijesztőbb is) és jelenleg női orvosom van.

2019. márc. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%

#2 te beteg vagy ( és a párod is) szóval akkor szülni sem fog a hölgy..... és műteni sem lehet őt. Sőt tüdőszűrő, mamográfia kizárva!


Férfi orvosom van. Voltam több férfi orvosnál és nőnél is, de valahogy egyik sem volt szimpatikus, bizalom gerjesztő.

Már 4 éve járok a dokimhoz, náka szültem és teljesen elégedett vok a munkájával.

Nem érdekel h milyen nemű!

2019. márc. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%
A 2-es tipikusan önértékelési zavarokkal küzd, és nem is kicsivel.
2019. márc. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
74%
Féri.Engem nagyon zavarna, taszítana, ha nő érne hozzám ott.
2019. márc. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
71%

Férfit.

Egyrészt általánosan rosszakat hallottam a női nőgyógyászokról, sok ismerősöm panaszkodott, és neten is azt olvastam, hogy sokszor bunkók, lekezelők és nem figyelmesek.

Ráadásul aki nálam a körzeti női nőgyógyász, az egy különösen tuskó stílusú némber, plusz borzalmas orvosként is, maradjunk annyiban hogy lehet hogy lett volna testvérem, ha édesanyám nem ehhez a ......-hoz megy évekkel ezelőtt.

A körzeti pasi meg jó szakember, és korrekt, udvarias. Nem volt kérdés.


#2 te beteg vagy :'DDD

2019. márc. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!