Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiak! Ti milyen alsónadrágo...

Férfiak! Ti milyen alsónadrágot hordtok? Milyen fazonút? Mi alapján választotok?

Figyelt kérdés
Melyiket szeretitek a legjobbnak? Melyiknek milyen előnyei vagy hátrányai vannak? Esetleg tudtok ajánlani nekem valami márkát azon belül fazont? Vagy konkrétat?

2017. nov. 6. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Fecske, kényelem és praktika a sport miatt is mert a harisnya télen jobban rá megy meg a futónadrág, nyáron meg nem rohadok bele mint az öregapám stílusú boxerba. És még a szűk farmerjaimba is kényelmesebb lenni benne.

És még tartja is az eszközöket így nem nyúllanak meg idővel mint a boxernél.

2017. nov. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én mostanában jägeralsót.
2017. nov. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És jégeralsó alá nem veszel alsót?
2017. nov. 7. 22:20
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

Én tangát hordok. Nekem ez a legkényelmesebb. :) Egyik nyári kánikulában szoktam rá fecske után. Barátnőm javaslatára próbáltam ki akkor, és nagyon bejött, hogy szellős és szuper kényelmes, így lassan lecseréltem a szériát tangákra. Aztán elmúlt a nyár de a tanga maradt télen is, így egész évben tangát hordok. :)


Boxert egyszer próbáltam, az nagyon kényelmetlen volt, a fecske elmegy, de a tanga a legjobb. :) Seggre feszülős farmer alatt pedig ez az egyetlen ami jó, mert nem látszik, és a farmer is jobban áll így. :)

2017. nov. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is a tangát preferálom. Én is a kánikulában kezdtem hordani, nekem bevált, és megmaradt télre is.
2017. nov. 8. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 spintrin ***** válasza:

Tangát hordok 2005 óta. Sajnos az a Skinny már nincs. De felfedeztem az UOMO márkát, most már a Mustang-nak is van.

Olof Benz gyárt fürdőnadrágban is.

Kényelmes, jó minőség, nem megy tönkre

2017. nov. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
25%

Én boxert, ott is a lazább(tágabb fajtát).

A szoros nekem nagyon kényelmetlen.

A lazábbnál az nem szeretem ahol csak egy varrat van középen, mert így mindig az egyik irányba megy a lompos.. Az a jó ahol 2 varrat van és van tartója a brének:D

2017. nov. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kényelem és aktualitás. Alapból laza bőrért hordok, de feszes nadrág alá muszáj a fecske, meg sporthoz is
2020. szept. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
En is ferfitangat, vagy semmit.
2021. szept. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!