Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti milyen szempontok alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen szempontok alapján választotok párt? Többi lent

Figyelt kérdés

Tudom, hogy volt már ilyen kérdés, de szeretném egy kicsit továbbfűzni a gondolatot. Mi van, ha van valaki a láthatáron, aki: komoly, nyugodt, magas (! mintha ritka lenne ez a tulajdonság, mint a fehér holló), kellemes személyiség, külsőre inkább átlagos, nem az a tipikus jó pasi, és nem is a nyomulós, humor bomba kategória. Jó állása van, független. Elsőre nem lobbanok fel, de esetleg nem zárnám ki, hogy a későbbiekben még ez is megeshet, a belső tulajdonságait is figyelembe véve (volt már velem ilyen korábban).


Szóval, itt van ez a pasi (merthogy én meg az ellenkező nemet képviselném), de vajon mindez elég, hogy legyen köztünk valami, vagy éreznem kéne a pillangókat? A számomra helyes pasikkal valahogy mindig megszívtam, és több rossz tulajdonságuk volt, mint jó (szerintem).


Szóval így a 30 felé kezd átrendeződni az értékrendben, és lehet, hogy nem szeretnék mindig ugyanabba a csapdába esni.


Vélemények, tapasztalatok? Nektek mi fontos egy kapcsolat elején, milyen legyen a másik?


Köszi a normális válaszokat.


28/N



2014. máj. 29. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Én elég válogatós voltam.


Nekem fontos volt hogy magas legyen. pl a férjem 190 centi. Ez pont jó.

Vonzódni tudjak hozzá, tehát tetsszen az arca. Ez a minimum. Enélkül gyakorlatilag csak barátság lehet... Ha ez megvan akkor innen lehet a belsőre koncentrálni. pl Én nem akartam, és szerintem senki nem akar buta embert maga mellé, szeressen olvasni, mutassa ki az érzéseit, akarjon komoly kapcsolatot. Törődjön velem eleget, legyen humora, passzoljon a személyiségünk....stb..


Na, nekem 5 év után, 24 évesen 1 ilyen pasit sikerült találni. Szóval nem volt könnyű:)


Hiába próbáltam együtt lenni olyannal aki kedves volt, meg aranyos, de nem tetszett, nem tudtam vonzódni hozzá...a szex sem akaródzott ez miatt. Nem is jutottunk el addig. Előbb szétmentünk.


Ha ránézel és nem tetszik, akkor nincs értelme, hiába vagy közel a 30hoz. Minek? Úgyis vége lesz, mert ha az alap, a kémia nincs meg....akkor megette a fene az egészet.


Ha viszont ránézve úgy érzed hogy hát nem épp az eseted, de attól még helyes, vagy minden rendben vele, akkor próbáld meg. 28N

2014. máj. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2014. máj. 29. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!