Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jó a menstruációs kehely?

Jó a menstruációs kehely?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam hogy elkezdem használni a menstruációs kelyhet, de tényleg jó? A YouTube-on csomó ilyen videót láttam és ott csak dicsérték de elgondolkoztam azon hogy vajon ezek szponzorált videók, vagy tényleg ők ezt használják? Szóval az a kérdésem hogy tényleg annyira jó mint ahogy mondják? Ezt bárki tudja használni?
2019. márc. 10. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon hasznos tud lenni. Bárki tudja használni.
2019. márc. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon! Én imádom, komolyan életem egyik legjobb vételének tartom.

A "bárki tudja használni" kicsit összetett kérdés.

Először is: nem minden kelyhet tud mindenki használni. Meg kll találni a megfelelőt. Ha például túl hosszú a kehely, akkor nem tudod használni. Vagy lehet, hogy olyat választasz, ami "csak" kényelmetlen.

Ha betegség, szervi probléma van, akkor én orvost kérdenék inkább.

Ha úgy érted, hogy bonyolult-e, akkor nyugi, bárki meg tudja tanulni. :)

2019. márc. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is kelyhet használok kb ¾ éve. Tamponról tértem át, mert az mindig szivárgott. A kehely egyáltalán nem! Először kicsit furcsa érzés volt, nehezebb volt felhelyezni, mint egy tampont,de hamar hozzá lehet szokni, belejönni a használatába. Szerintem nagyon okos, hasznos dolog! Engem a menstruáció nagyon szokott zavarni, de a kehellyel szinte el is feledkezem róla, sokkal szabadabbnak érzem magam.
2019. jún. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!