Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlóknak a hízás...

Fogamzásgátlóknak a hízás mindenképp mellékhatása?

Figyelt kérdés
Még sose szedtem ilyen gyógyszert ezelőtt, a héten megyek el orvoshoz és íratok fel ilyet. Tapasztalatok hízásal kapcsolatban? Ettől félek a legjobban mert már most se vagyok vékony. 17/L

2019. márc. 13. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem a fogamzásgátlótól hízol, hanem attól amit megeszel. Ha gyógyszert kezdesz szedni, nem jelenti azt, hogy zabálnod is el kell kezdeni, szóval ha van önkontrollod akkor nem kell aggódnod.
2019. márc. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
A mai fogamzásgátlókban nincs már annyi hormon min régen, ami súlygyarapodást eredményez.
2019. márc. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Ez személyfüggő.. Valaki hízik tőle, de van olyan is aki lefogy, nyilván magán a gyógyszeren is múlik
2019. márc. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Közvetlen környezetemben nem találkoztam olyannal, aki hízott volna, én is 3 éve szedem és semmi.

Attól hiztam, hogy zabáltam mint a dög, rossz kajákat, 1-esnek van igaza. Ez csak egy jó indok.

2019. márc. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Évekig szedtem, semmit nem híztam tole.
2019. márc. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Én sajnos 10 kilót híztam tőle 1 év alatt. Már bánom hogy elkezdtem szedni. Pedig nem ettem többet mint előtte.
2019. márc. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
lassan két éve szedem (Rezia) és egy dekát sem híztam tőle. Nagyon aggódtam, hogy majd elhízom, meg pattanásos leszek és társai, ezért addig halogattam míg csak bírtam a szedését, de semmi problémát nem okozott.(ájulással járó menstruciós görcsök miatt kezdtem el)
2019. márc. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
2 levéllel beszedtem és egyáltalán semmi mellékhatása nem volt. :)
2019. máj. 31. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!