Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázhattam? Vagy lehet...

Felfázhattam? Vagy lehet komolyabb oka is?

Figyelt kérdés
Tegnap este voltunk kint kicsit szorakozni. Az új cipőmet vettem fel, ami nagyon csunyan kinyeste a lábam. Tehát véresre. Borzasztoan fajt és nem tudtam benne menni 1 lépést sem. Taxi a házamtól ilyen 1 percnyire állhatott meg, és nem szerettem volna de sajnos mezitlab mentem haza (1 perc gyaloglas kb) nem birtam volna ki cipobe haza menni. Nincs fagy, de jó idő sincs meg igy március közepén. Lehet belőlle komolyabb bajom is?
2019. márc. 16. 07:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem léptél bele semmibe és nem sértetted fel komolyan a lábad akkor nem. A felfázás amit enlegetsz nem ilyen dolgoktól lesz hanem hugyúti fertőzéstől amit baktérium okoz. Semmi bajod nem lesz ilyen téren.
2019. márc. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!