Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendellenes vérzés, mi lehet...

Rendellenes vérzés, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Amióta megjött az első menstruációm, pontos és problémamentes volt, talán egyetlen hónapom alakult úgy 5-6 éve, hogy vérzés helyett csak barnázás, enyhe vérzés volt, de se korábban, se utána.

A múlt hónapban fel voltam fázva, nem is jött meg rendesen, csak két napot véreztem mondhatni normál intenzitással, a többi csak enyhe vérzés, barnázás volt.

Csináltam egy tesztet, negatív lett. Más panaszom a hónap többi részében nem volt.

Annyi hogy a múlt hónapban nem voltak jelen a tipikus "meg fog jönni" tünetek, és pár nappal korábban jött meg. De szokásos ideig tartott.

Ebben a hónapban ma jött meg, de egyelőre megint ugyanaz, mint februárban, semmi erős vérzés, csak nagyon enyhe, de már tipikus menzesz tünetekkel.


Már bejelentkeztem az orvoshoz, 2 hét múlva fogad.


Mi lehet a probléma, és mire számíthatok? Elég nyugtalan vagyok


25N


2019. márc. 16. 19:34
 1/1 A kérdező kommentje:
Nem szedek és korábban sem szedtem fogamzásgátlót.
2019. márc. 16. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!