Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melegfront szív probléma?

Melegfront szív probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 21 éves vagyok és a melegfront megvisel. Ilyenkor magas a pulzusom és picit fáj a szívem. Diszkomfort éreztem van. Hogy lehetne ezt enyhíteni? Ilyenkor 80-90 a pulzusom amit soknak érzek és picit fáj is de nem állandóan csak enyhébben. Az orvos szerint pedig egészséges a szívem és nincs egészségügyi problémám ilyen téren.


Tapasztalat, tanács jól jön.

Köszönöm.



2019. márc. 17. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Akkor te bizony pánikolsz.

próbáld a zacskó módszert. belefújsz egy zacskóba belégzés kilégzés.

2019. márc. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát próbáltam és iszok kálcium magnézium koktélt is de a nyugalmi pulzusom is magas illetve fáj is. Próbáltam hidegvízzel nyugtatni is
2019. márc. 17. 11:21
 3/7 anonim ***** válasza:
A 80-90 nem magas :) Pláne ha lány vagy, de fiúknál se gáz, ha nem vagy sportoló. A meleg frontnak változatos hatásai lehetnek a szervezetre, de ez nem jelenti azt, hogy ne lennél egészséges. 22 évesen nekem is szúr néha a szívem, vagy érzem, hogy egyet kettőt melléüt, bármelyik egészséges felnőttnél előfordul és nem kóros. A közérzeteden próbálhatsz javítani nyugtató hatású teákkal, pihenéssel vagy úgy igazából bármivel, ami neked jól esik és megnyugtat. De erre gyógyszeres terápiát nem lehet előírni.
2019. márc. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most látom, hogy nők egészsége kategória, bocsi, akkor gondolom jól tippeltem és lány vagy 😀
2019. márc. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen.. Köszönöm a választ. Megfelelően nyugodt a környezetem, ezeket a panaszokat csak 20 fok felett érzem és a nagyon fúj a szél. Nagyon kellemetlen, néha ijesztő, mert szúr, picikét nyílal, bár szerencsére az ritkább.
2019. márc. 17. 12:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Kálcium egyébként nem érdemes szedni mert lerakódik az erekben főleg a szívnél....én pl a GAL termékeket használom nézz utánna elég részletesen le vannak írva a dolgok ráadásul mínőségiek ....én k1+d3 cseppet szedek a k vitamin segít a kalciumnak hasznosulni ráadásul d vitamin sokat segít a szívünknek közérzetünknek.....amugy sztem stressz miatt lehetnek problémák,rossz testartás miatt is lehet ....próbálj meditálni,sok folyadékot inni, tanulj meg leszarni:))) amit még tudok mondani ashwagandha energiát ad és nyugtat.
2019. márc. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!
2019. márc. 17. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!