Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hova szoktátok tenni a tampont...

Hova szoktátok tenni a tampont vagy betétet, ha nincs szemetes a WC-ben?

Figyelt kérdés
Sokan csak bedobják a WC mögé vagy ide-oda bedugják, ami elég undorító. Mondjuk az sem gusztusos, hogy én becsomagolva egy nejlonzacskóban viszem a táskámban a kukáig.
2019. márc. 17. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Intimkelyhet használok, így nincs ilyen jellegű problémám évek óta. Az előtt én is kis (nem átlátszó) zacskóba raktam és kidobtam az első kukába.
2019. márc. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%

Intimkehely pfúúúj, kise lehet szedni rendesen kifolyik belőle minden szanaszét és a kimosása/fertőtlenítése nem épp egészséges a környezetre.


Wcpapírba csomagold + kis zacskó és a legközelebbi kukáig elviszed.

2019. márc. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

2-es

Nagyon tudatlan/tapasztalatlan vagy.

2019. márc. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

Intimkehely jessssz, ki lehet szedni rendesen, nem folyik belőle minden szanaszét, és a kimosása/fertőtlenítése 100x egészségesebb a környezetre, mint az 500 év alatt elbomló 1x használatos betétek, tamponok.

Ja, és egy nap elég 2x 3x foglalkozni vele, reggel, délután, lefekvés előtt, munkahelyen nem is kell vele szórakozni.

2019. márc. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Wc papírba csomagolom, ha van nálam nejlon, akkor abba is. A betétet a következő csomagolásába, és beteszem a táskámba (persze figyelek hogy nehogy összekenjen valamit), aztán a legközelebbi kukába kidobom.
2019. márc. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%
Csak betétet használok, amióta nem menstruálok (megvonásos vérzésem van, ahhoz meg a tisztasági bőven elegendő), itthon fa tüzelésű bojler van a fürdőszobában, általában odadobom, a parázs meg elintézi. Ha nincs ilyen lehetőségem,akkor természetes, hogy vastagon wc papírba, utána kuka.
2019. márc. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
18%
#6 abbahagynád a toxikus és rákkeltő dioxin levegőbe eregetését? Köszi.
2019. márc. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!