Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális hogy a menstruációm...

Normális hogy a menstruációm kihagy hónapokat?

Figyelt kérdés
Sziasztok? 6 éve menstruálok és eddig mindig napra pontosan megjött. Tavaly kihagyott egy hónapot, október után decemberben jött meg. Januárban és februárban pontosan jött ,viszont ebben a hónapban megint késik, már egy hete meg kellett volna jönnie. Ez mitől lehet szerintetek? Igaz, stresszelek néha, de melyik diák nem? Meg tavaly még stresszesebb voltam, és mégis akkor megjött pontosan... Még nem voltam fiúval,tehát terhes nem lehetek. 18/l

2019. márc. 17. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
Ugye tudod, hogy a menstruáció nem jön meg minden hónapban? Hogy számolod? Nem akkor rendszeres egy ciklus, ha minden hónapban megjön. Neked hány naposak a ciklusaid?
2019. márc. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
27-28 naposak. de mindig kiszámolom hogy mikor kéne megjönnie. Februárban 11-én jött meg és úgy számoltam hogy akkor most hétfőn kellett volna újra megjönnie.
2019. márc. 17. 16:09
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Simán késhet néha, nem vagyunk gépek.
2019. márc. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
31%
Te is tudod hogy nem normális hiszen ezért tetted fel a kérdést.
2019. márc. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!