Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Klimax előjele?

Klimax előjele?

Figyelt kérdés
43 éves nő vagyok, eddig rendszeres menstruációval. Februárban nem jött meg, de terhes biztosan nem vagyok.. Elképzelhető, hogy ez a kimaradás már a klimax előjele?
2019. márc. 17. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
El, de nagyobb eséllyel csak kimaradt egy. Anyukád mikor kezdett klimaxolni
2019. márc. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Olyan 50 éves kora körül.
2019. márc. 17. 21:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Én még egy miatt nem aggódnék. Egészséges, fiatalabb nőkkel is előfordul.
2019. márc. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szintén 43 éves vagyok, tavaly abbahagytam a tablettát, azóta beállt 25 naposra a ciklusom, de most nekem is késik már 5 napja (terhes nem vagyok). Én is klimaxra gyanakszom, persze sima késés is lehet.
2019. márc. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Nálad van változás február óta, megjött már? Előző válaszoló vagyok, szintén 43, de nekem már majdnem harmadik hónapja semmi...
2019. ápr. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia! Igen, április 1-én megjött, majd 25-én ismét. Nekem az ilyen 23-25 napos periódusok a normálisak jópár éve. Úgyhogy úgy tűnik, tényleg csak kimaradt egy.
2019. ápr. 30. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!