Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Durva menstruáció mitől?

Durva menstruáció mitől?

Figyelt kérdés

Nem rég jött meg, ez a 3... És hát, a 2. Késett 2 hetet (tudom, még nem rendszeres) ez meg 1 hetet sietett úgymond, és elég gyengén jött meg, csak 1 pici csepp, az is fehérfolyással volt keverve, a többi meg pont hogy durván köszöntött... Eddig mindegyik gyenge volt, ez viszont 2. Nap reggel teljesen átáztatott,még a pizsim is olyan lett, és amikor pisiltem, egy hatalmas alvadt vér darab esett ki, ugyan ez zuhanyzásnál... Ma reggel is átáztam, és megintalvadt vér volt, meg "szép" piros is... Meddig lesz ez így? Majd gyengül?

16L


2019. márc. 18. 07:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normális, csak neked tűnik soknak. Az alvadt vér igazából a méhnyálkahártya darabja.
2019. márc. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugi nincs baj az első napokon jöhet alvadt darabka .....de ha úgy érzed akkor Menj dokihoz....valakinek erősebb az első egy két nap valakinek nem ....azért vas pótlása nem árt én bioboltból vettem chela ferrt vas kapszulát
2019. márc. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!