Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

7 nap szünet helyett 8-at tartottam a fogamzásgátlóval, mi a teendő?

Az új levél első napjához tartozó tablettát egy nappal később szedtem be, mint azelőtt szoktam. Nem pótoltam, hanem simán úgy folytattam a szedést mintha a későbbi nap lenne az első.

Most 8 napja szedem, elég ha az első héten volt kiegészítő védekezés, járt már valaki így?

Keress kérdéseket hasonló témákban: fogamzásgátló, szex, védekezés, kiegészítő védekezés, Missee, tabletta

márc. 19. 19:19  Privát üzenet  

A válaszok
Magyarul kihagytad az első szemet. Védekezzetek 2 hétig gumival. És törekedj a normális szedésre, különben amellett, hogy nem véd, a hormonjaidat is jól összekavarja. Az rajtad múlik, hogy beszeded mind a 21 szemet, vagy csak 20-at.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont márc. 19. 19:22 Privát üzenet

Le van írva, csak elő kellene venni a betegtájékoztatót és elolvasni.

A "Mit kell tenni abban az esetben, ha az első héten hagyott ki egy tablettát?" résznél keresd...

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont márc. 20. 18:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Az enyemben nincs erre vonatkozo informacio, de koszonom a hasznos tanacsot!

# 3/4Időpont márc. 30. 17:33 Privát üzenet
Ezt nem hiszem el. Mit szedsz?

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont márc. 30. 19:01 Privát üzenet
Focikatalógus 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ez így normális? Fogamzásgátlót szedek,21 nap tabletta 7 nap szünettel. Nos, abban a 7 napban kell hogy meg jöjjön a menstruációm, ez így is van de valamikor úgy szokott hogy a...
Szeretnék "bandázni" menni a barátaimmal, mivel itt az őszi szünet, de senki sem akar jönni. Mi a teendő?
Mivel foglaljátok/kötitek le magatokat, ha épp nincs dolgotok?
Ot honapja szedek sienima fogamzásgátlót. Ma a beszédes utan hánytam, potoltam. Ezutan szünet nelkul szedjem a következő levelet? Mi a teendő?
Elfelejtettem bevenni a 7 napos szünet után az első Yasminelle fogamzásgátló tablettát, és csak 14 óra múlva jutott eszembe. Mi a teendő?
Mi a teendő ilyenkor? Vírusos hasmenés, holnap kellene kezdeni az új levél fogamzásgátlót. A szünet alatt éltem nemi életet.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!