Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szeretnék "bandázni" menni a...

Szeretnék "bandázni" menni a barátaimmal, mivel itt az őszi szünet, de senki sem akar jönni. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Egy kisvárosban élünk. Azt szeretném, hogy míg itt a szünet, ne (csak) a gép előtt ülve töltsük el, hanem gyalog vagy biciklivel bandázni, csavarogni mennénk egy páran. Esetleg ha a sors úgy hozza, akkor konfliktust szülni egy másik csapat sráccal, amikből a végén verekedések lennének. (De nem ez a fő cél, sőt inkább el is kerülnénk)

Csavargás közben minél idétlenebb csínyek kitalálása, majd megvalósítása, vagy menekülni néhány c*gány elől.

Én ezekre mind vevő vagyok, de a barátaimnak vagy nincs kedvük jönni vagy a szüleik nem engedik az (amúgy nem rossz) idő miatt...

Ha a szüleik nem engedik, az ellen nincs mit tenni, de ha nincs kedvük akkor hogyan érhetném el hogy legyen?

(13-15 éves fiúk vagyunk)



2016. okt. 31. 15:10
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy az olyan válaszok elkerülése érdekében, hogy csak a közterületet rongálnánk, megmondom, hogy ebben a városban még a madárfióka is kikotyogja ha csinálnánk valamit, mellesleg pl. grafitizésre nincs is hely (és kreativitás se), és mindenhol kutyák vannak szóval esélyünk nem lenne.
2016. okt. 31. 15:14
 2/14 anonim ***** válasza:
6%
Én se szívesen mennék szénnéveretni magam. Anyádéknak mi a véleményük a terveidről?
2016. okt. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Azt mondják hogy "ráér még az nektek", de nem nagyon elleneznék hogy elmegyünk biciklizni :D

Inkább "szénnéverni másokat". Elég sokat verekedtünk már szóval nem nagyon hagynánk magunkat :D

2016. okt. 31. 15:17
 4/14 A kérdező kommentje:
Ez az egész igazából arról szólna hogy csavargunk. Nem kötnénk bele senkibe, csak mennénk és néhány helyen megállnánk.
2016. okt. 31. 15:19
 5/14 anonim ***** válasza:
10%
Aha, közrefog egy falka cigány és még ti veritek szét őket..álomvilág kisfiú...
2016. okt. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem arról beszélek.

Arról, hogy nem vernének szét.

Hagyjál ezzel békén hogy "álomvilág kisfiú"

Én csak azt kérdeztem hogy "Hogyan érjem el hogy legyen a csavargáshoz kedvük?"

Erre mit kapok, szidást. Ha nem a kérdésre válaszolsz, javaslom hogy tűnj el.

2016. okt. 31. 15:22
 7/14 A kérdező kommentje:
Mellesleg, nálunk a vérbeli cigók alapból odamennek és leütnek. A többi meg távolról beszólogat, de nem jön közelebb.
2016. okt. 31. 15:29
 8/14 anonim ***** válasza:

Heló!


A legcélravezetőbb az lenne, ha megtudnád, miért nem akarnak így kimenni veled. Beszélj velük, hogy te mit szeretnél és tud meg, mit lehet tenni az ügy érdekében.


A szülői dologgal nem sok mindent tehetsz.


Egyébként ilyenkor remek lehetőség az, ha összeültök együtt játszani. De ne ma gép előtt! Poker, egyéb kértyajátékok, társasok, szerpejáték.... Nagyon sok elhetőségetek van rá.

Mi például Elder Sing-ozunk, és nemsokra megitn beszerzek egy társast, m ert remek időtöltés. Ugyan iylen egy mezei sütögetés. Még azt is lehet, még nincs annyira hideg.

Számos lehetőség van ,csak meg kell találni azt, ami többeket érdekelhet.

2016. okt. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

" menekülni néhány c*gány elől. "


Ezt írtad. Ha felidegeled őket nincs menekvés, úgy leintéznek hogy anyádék nem ismernek rád. És öteleteket nem tudok adni, én a normális időtöltéseket szeretem, nem az értelmetlen melldöngetést, ami rettentő ciki egy 13-15 éves gyerektől.

2016. okt. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes választ :)

Bár igaz, hogy a legjobb a társas, de a haverjaim kiröhögnének ha odaállnék hozzájuk hogy "Társasazzunk!".

A póker még szóba jöhet, sőt az egész jó ötlet.

2016. okt. 31. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!