Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tudok tenni ez ellen?

Mit tudok tenni ez ellen?

Figyelt kérdés

Folyamatosan fehér folyásos a bugyim, nagyon zavaró. Napi szinten mindig és kellemetlen mert ugye nedves és mindig azt hiszem látszódik a nadrágomon is.

Az meg rátesz hogy az összes nadrág ami létezik alul dörzsöl a varrásnál és akkor több is szokott lenni a folyás. Ha Lenge nadrág van rajtam akkor sokkal kevesebb vagy akár semmi.


Mitől van ez a folyás és miért nem múlik már el? Azt olvastam mensi után elmúlik de már lassan több mint 2 éve megvan a mensi és azóta is ugyan úgy meg van a folyás is.


Másrészt mit tudok tenni hogy ne dörzsöljenek a nadrágok?


2019. márc. 19. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Lehet gombás fertőzés dokihoz menj el itt tuti nem kapsz értelmes választ.
2019. márc. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyos mennyiségű folyása minden nőnek van, ami természetes, hiszen így tisztul a hüvely.

Ha nem érzel égő/viszkető érzést, nem darabos/büdös a folyásod, akkor nincs miért nőgyógyászhoz menni.

Használhatsz tisztasági betétet is, így nem lesz diszkomfort érzésed.

2019. márc. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A 2. jól írja, ha nem büdös, darabos és éget vagy viszket akkor normális.

És lehet kapni ilyen kisebb tisztasági betéteket ami erre van.

2019. márc. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na igen a tisztasági betét sőt a sima betét is brutál módon zavar. Állandóan igazgatom. És sima betétnél is ha tehetem akkor egész nap megse mozdulok csak ha nagyon muszáj.
2019. márc. 19. 20:10
 5/8 A kérdező kommentje:
És a nadrágokkal mit kezdjek? Nem hordhatok állandóan betétet hogy ne zavarjon a nadrág ahogy hozzám súrlódik menet közben.
2019. márc. 19. 20:11
 6/8 anonim ***** válasza:

Te nem tudom mit csinálsz, de ezt a kisebb vékony betétet észre sem lehet venni.

Nem a rendes nagy betétre gondolok, ez kicsi és szellőzik rendesen, szóval lehet hordani akár folyamatosan.

2019. márc. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyesmire gondolok.

2019. márc. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom ismerem de ez is zavar.
2019. márc. 19. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!