Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Más is szomorú menstruáció...

Más is szomorú menstruáció előtt, vagy közben? Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Ilyenkor mindig rámtör a szomorúság pedig semmi okom nem lenne rá,de nem tudok ilyenkor boldog lenni,sírhatnékom van,a párkapcsolatom miatt is folyamatosan aggódom és azzal fenyegetem a páromat,hogy már nem szeret.Nagyon unom már ezt és előre nem várom ezt az időszakot,mert tudom,hogy előre szomorú leszek a semmiért.Tudom úgymond,hogy ez ilyenkor természetes hogy hangulatingadozásaink vannak,de valamit mégis nem lehetne ellene tenni?

2019. márc. 3. 06:48
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Nekem a mindennapos sport segít átvészelnem. Heti 2-3 úszás,1-2 torna, hétvégén túrázás, kerékpározás. Egyél jókat, amik a szerotonin szintet emelik. Étcsoki, banán, tojás, csirke stb.. szedjél magnéziumot, B vitamint.
2019. márc. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Na jo nem kell ezt teljesen komolyan venni😅

Fenyegetés helyett mondjuk úgy hogy elbizonytalanodom.

2019. márc. 3. 07:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a premens növényi alapú tabletta sokat segített, bár drága (3500/hó) igaz eredetileg én másra szedtem (vérzészavarra)
2019. márc. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Volt barátnőmnél is tapasztalható volt e jelenség.

Próbáld elterelni a figyelmedet, csináljatok közös programot pároddal, társasjáték, bármi.

2019. márc. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Társasjáték?

Le is rúgná a pasija fejét ollóba, ha nem ő nyerné a kört. :D

2019. márc. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondj jobb közös programot vagy jobb megoldást.
2019. márc. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%

Néhány nő tombol ilyenkor. Az még a jobbik eset, ha csak szomorkodsz egy kicsit. A hormonok okozzák.

A terhesség is ilyen lesz, pepitában.

2019. márc. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én menstruáció előtt ideges szoktam lenni.
2019. márc. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!