Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha (elvileg) nem volt penetrac...

Ha (elvileg) nem volt penetracio, akkor vegyek be esemeny utani tablettat?

Figyelt kérdés
Osszeertek a nemi szervek, de nem volt sem ejakulacio, sem elovaladek, legalabbis masnap semmilyen nyomat nem talaltam magamon spermiumnak.

2019. márc. 20. 09:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy elvileg nem volt?

Most volt vagy nem?

Ha gumi nélkül betette, akkor javasolt az esemény utáni.

2019. márc. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most johet a kioktatas, de mind a ketten elegge berugtunk, de en biztos vagyok benne, hogy nem tette be.
2019. márc. 20. 09:19
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha te pontosan emlékszel rá,hogy nem volt szex ,akkor miért merült fel benned az esemény utáni bevételének lehetősége?
2019. márc. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonymousreview60 ***** válasza:
49%

Ez nem kioktatás, pusztán a "mind a ketten elegge berugtunk" ÉS az "en biztos vagyok benne, hogy nem tette be." kölcsönösen kizárják egymást. Emellett elég egy csepp előváladék, néhány virgonc ivarsejttel!

Vedd be a tablettát! Lórugás, de ha nem rendszeresen csinálod, nem lesz bajod, és ezentúl védekezz részegbiztosan (tabletta (nemkihányni nem árt), spirál, pesszárium, ...)!

2019. márc. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mert nem emlekszem pontosan, csak mivel szuz vagyok, ezert nem erzek semmi erre utalo jelet, nem talaltam spermium nyomat magamon es a srac is ugy emlekezett, hogy nem tudott elmenni. De alapvetoen paranoias vagyok, csak ezert kerek tanacsot, hogy mit tennenek masok
2019. márc. 20. 09:45
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

Ha nem vagy benne biztos,hogy volt vagy nem volt,akkor értelemszerűen be kell venni a tablettát.

Ilyen komoly helyzetekben nem másnak a szerencséjére kell hagyatkozni.Kicsit próbálj meg felnőttként gondolkodni,viselkedni,ha már egyszer alkoholizálsz.

2019. márc. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A spermának max a ruhán van látható nyoma. Hidd el, nem dugta be. Azt éreznéd. Ne vegyél be tablettát. És máskor ne idd magad seggrészegre, mert szánalmas látvány.
2019. márc. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha terhes vagy, egy nagy fényes csillag fog megjelenni a keleti égbolton. Történt már ilyen a biblia szerint... :-))
2019. márc. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!