Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg ennyire jó az intimkeh...

Tényleg ennyire jó az intimkehely, hogy eddig mindenkinek bevált, aki csak kipróbálta?

Figyelt kérdés

A múltkor kíváncsiságból kicsit utánaolvasgattam ennek az intimkehely-témának. Sok fórumot átböngésztem, és eddig akárhol néztem, mindenki csak dicsérte, hogy mennyire jó, soha többé tampon, megváltotta az életüket, stb. szóval mindenki kb szuperlatívuszokban beszél róla.

Egyetlen olyan véleményt sem olvastam, hogy valakinek ne jött volna be, és visszatért az előtte használt módszeréhez.

Nekem ez egy kissé furcsa, hiszen minden ember különböző, hogy lehet valami mindenkinek egyformán jó? (de ugyanez igaz bármilyen éppen "divatos" termékre, hogy egyszerűen nem nagyon találni sehol negatív véleményeket róla)

Tényleg ennyire szuper dolog ez az intimkehely, hogy senki sincs, aki megbánta volna, hogy kipróbálta? Vagy csak nem meri leírni, akinek nem jött be?

Van itt közületek valaki, akinek negatív tapasztalata volt vele kapcsolatban?



2019. márc. 20. 13:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Én kb. 4 éve kezdtem használni. Leginkább környezettudatosságból, mert így is épp elég szemetet termelek, de igazából anyagi okokból is.

Elsőre a leggagyibb és legolcsóbb fajtát vettem meg, mert nem akartam vagyonokat költeni egy drágább márkás fajtára, ha esetleg nem jönne be. Nem volt 100%-os, a vér nagy részét felfogta, de szivárgott és kicsit kényelmetlen is volt hordani. Viszont miután vettem néhány mosható betétet, a kettő együtt egész jól működött. Úgyhogy az első tapasztalatom kicsit negatív volt, de még ha nem is nyújtotta azt, amit ígért, hogy nulla szivárgás meg egyebek, akkor is megérte, mert környezetbarátabb, mint eldobható dolgokat használni. Viszont a kényelmetlensége miatt pár év után úgy döntöttem, beruházok egy drágább, márkás szettre, és meg is vettem egy Saalt nevű cég termékét. Ég és föld a gagyi márkátlan kehelyhez képest. Ennél tényleg nincs semmi szivárgás és szinte egyáltalán nem is érzem, hogy ott van.

2019. jún. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!