Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire jó az intimkehely...

Mennyire jó az intimkehely vagy a mosható betét a gyakorlatban?

Figyelt kérdés
Olcsóbbnak tűnnek, viszont nem tudom a mindennapokban mennyire használhatóak. Például az intimkehely. Csak ki kell önteni belőle? Hol mossam el mondjuk napközben? A mosható betétet ha napközben cserélem hova tehetném? Egyébként könnyen kijön belőle?
2019. márc. 17. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én intimkelyhet használok. Mindig van nálam egy kis flakon víz, ha valamiért nap közben kellene intézni. Akkor csak kiöntöm, kiöblítem vízzel és áttörlöm intim törlőkendővel. De ez nagyon ritka, legtöbbször az egész napot kibírja. Ha elmúlik a havim, akkor fertőtlenítem. Meg mielőtt megjön, akkor is.
2019. márc. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is intimkelhyet használok, semmi plusz kellemetlenségem nem akadt még vele.:) Általábam nekem is kibírja azt a 10 órát, amíg hazaérek suliból, akkor rögtön szoktam otthon cserélni. Nálam is van mindig víz, intim törlőkendő, meg antibakteriális kendő. Ezekkel együtt igazából viszonylag hamar megvagyok, bár tény, hogy lassabb, mint a tampon vagy a betét. Én fertőtleníteni (kiforralom), csak a menstruációm előtt szoktam, utána csak alaposan elmosom.
2019. márc. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!