Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet fürödni akkor ha megjött...

Lehet fürödni akkor ha megjött a menzeszem?

Figyelt kérdés
1hét múlva a balatonra megyek és félek, hogy pont akkor fog megjönni (az első) menzeszem... már egy jó fél éve fahér folyásom van... anyum szerint is nemsokára megjön.Lehet ilyenkor fürödni?És még az a kérdésem, hogy szerintetek milyen és mennyi betétet esetlegesen tampont vigyek? előre is köszi! :) 13/L
2010. júl. 3. 17:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hát én az első menstruációra nem javaslok tampont. Anélkül meg nem lehet a Balatonban fürdeni, hacsak nem akarsz magad után csíkot húzni :D

De ne félj, kicsi a valószínűsége, hogy pont akkor jöjjön meg. Nekem az első előtt 1-1,5 évig volt fehérfolyásom. Persze ez egyénfüggő.

2010. júl. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

fél éve????????

az én Anyum szerintis megfog jönni nekem is de nekem már 3 éve van fehérem.

2010. júl. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ... és hát nem akarok én sem tampont még egy jó ideig... tehát a fürdés kizárva. csak hát azért odaírtam. remélem nagyon, hogy nem akkor jön meg, ja és elírtam: jó fél év helyett. jó másfél év. kb egy és háromnegyed... de szerintetek vigyek betétet? (még mindig ez a fő kérdés)
2010. júl. 3. 18:12
 4/14 A kérdező kommentje:

am utolsó válaszoló te hány éves vagy? :)

am a többiek is írjanak kort légyszíves! :D

2010. júl. 3. 18:13
 5/14 anonim ***** válasza:
12
2010. júl. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
12 éves vagyok
2010. júl. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

20 éves vagyok


Azért a biztonság kedvéért vigyél betétet, én is kb. fél évig cipeltem magammal mindenhova 1-2 betétet, mielőtt még megjött volna az első. Aztán ha tényleg megjön, akkor veszel még.

2010. júl. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

hát figyelj anyum 12 éves koromtól kezdve rakatott velem betétet, hogy ha bármikor megjön, ne érjen váratlanul, mivel nem jelentkezik be előre:)

14 éves korom előtt jött meg és nekem is előtte 1-1,5 évig volt fehérem.

volt osztály társam az elsőnél is tampont használt, azt mondta kellett neki 2-3 mensi mire megszokta. huh nekem az első tampi-használat borzalmas volt:O azt hittem meghalok. átáztattam a betétem, és nem volt nálam pót, mert addig még sosem volt olyan erős vérzésem. keresztanyuméknál voltam és csak tampont találtam, nem mertem tőle megkérdezni h van-e betét:S. hát megpróbáltam a tampont. nem ment fel a helyére, sőőt majdhogynem ki is lógott. biciklivel kellett haza mennem, mert azzal mentem fel is.

azt hittem út közben szétszakadok, rettenetes volt:O


hálisten azóta kitágultam, és fel megy a tampon a helyére, szal sztem várj te is vele addig, egy idő után mindenki kitágul ahogy nő.

L/15

2010. júl. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, sokat segítettetek! :)

puszi! (K) :D

2010. júl. 3. 18:35
 10/14 anonim ***** válasza:
miért kellett a korom?
2010. júl. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!