Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet fürödni akkor ha megjött...

Lehet fürödni akkor ha megjött a menzeszem?

Figyelt kérdés
1hét múlva a balatonra megyek és félek, hogy pont akkor fog megjönni (az első) menzeszem... már egy jó fél éve fahér folyásom van... anyum szerint is nemsokára megjön.Lehet ilyenkor fürödni?És még az a kérdésem, hogy szerintetek milyen és mennyi betétet esetlegesen tampont vigyek? előre is köszi! :) 13/L
2010. júl. 3. 17:37
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
csak úgy kiváncsiságból, hogy neked hány éves korod óta van folyásod meg hasonlók...........
2010. júl. 3. 19:08
 12/14 anonim ***** válasza:

oks,nekem 3 éve van...12 éves vagyok :)

és még mindig nincsen mensi,hlnap meg megyek fel pestre azélmény fűrdőbe,csoportosan,oylan rosz leszz

2010. júl. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem legyen nálad mindig 1-2 betét mert most már bármikor megjöhet. A tamponhoz még nagyon fiatal vagy és nem is a legegészségesebb szóval azt nem ajánlom.


Jó nyaralást!:)

2010. júl. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

hát majdcsak nem akkor jön meg! ;)

jó fürdőzést neked! :)


köszi szépen a választ, megfogadom!

és köszi, remélem nem rontja el semmi! :D

2010. júl. 4. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!